Wpis z mikrobloga

@Betoniarka_chaosu: okolice lotniska to najczęściej prywatne pola i widzę, że część właścicieli zwietrzyła już interes, sądząc po liczbie ogłoszeń o campingach i odpłatnym rozbiciu namiotu. Może się okazać, że tak całkiem na dziko będzie trudniej. Może w lesie, który jest po drodze ze stacji PKP w Czaplinku? Zobacz też ten wpis: https://wykop.pl/wpis/71941567/pol-and-rock-festiwal-2023-juz-za-miesiac-w-dniach
  • Odpowiedz
@Betoniarka_chaosu: ale chill camp to po prostu drugi rock camp. ja mam na myśli najzwyklejsze ogłoszenia właścicieli pól dookoła terenu, którzy już obiecują że wstawią toie i może się u nich zatrzymać. Oni naturalnie będą gonili ludzi za próbę rozbicia się na dziko. To nie Kostrzyn, że dookoła są tereny miejskie albo państwowe:)
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: @Betoniarka_chaosu generalnie w tym roku nadleśnictwo zezwoliło na użycie kawałka lasu i ma być za darmo możliwość rozbicia się gdzieś koło festiwalu, ale jeszcze nie ma szczegółów.

Za to rok temu jeździli kładami po lasach i szukali typów którzy koczowali w okolicach i wypisawli nie małe mandaty więc na dziko to ryzykownie
  • Odpowiedz
@Betoniarka_chaosu: festiwal na tym mocno stracił, że nie można wjechać samochodem i rozbić sie namiotem obok auta. Może jakby Jurek był ponad polityką to skutki by ominęły festiwal i dalej było by po staremu w Kostrzynie.
  • Odpowiedz
@ernix nawet nie chodzi o rozbicie się przy samochodzie, samochód może stać na parkingu. Po prostu kwestia rozbicia się w lesie pozwalała czasem po prostu odetchnąć, a kostrzyn przez zagajniki, pagórki zyskiwał na naprawdę fajnych miejscach gdzie ludzie po prostu mogli siedzieć i rozmawiać.
  • Odpowiedz
@ernix no dokładnie, jeszcze w nowym miejscu nie byłem, nie będę się tez od razu nastawiać aż tak negatywnie. Przyjadę i zobaczę czy warto po tych kilku latach, jeżeli jedziesz to może do zobaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Betoniarka_chaosu: Tragedii nie ma, ale wydaje mi się, że plandeka jakakolwiek to must have niestety. Jak dopisze pogoda to słońce będzie grzać jak #!$%@? od 8 rano a 11-16 bez cienia to tragedia. Da się przeżyć, ale nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@brednyk To już trzeba szukać samemu, na pewno blisko sceny to to nie jest, może nawet pare kilometrów więc to już bardziej biwak niż
  • Odpowiedz