Wpis z mikrobloga

Do wszystkich zagorzalych patriotow, obroncow wiary i Narodu Polskiego, zapraszam #!$%@? za wschodnia granice tluc ruskich razem z Ukraincami zamiast nazywac uchodzcow tchorzami. Przypominam, ze kilkaset kilometrow od polskiej granicy na zachod probuje przebic sie armia panstwa, ktore rok temu grozilo uzyciem sily jezeli NATO nie zostawi m.in. Polski i krajow baltyckich. I jedyne co ten kraj teraz powstrzymuje to armia ukrainska. Takze granice otwarte, miejsc jest duzo, zapraszam do #!$%@? wroga zamiast bezmozgiego szczekania ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wojna #ukraina #rosja #niepopularnaopinia
  • 11
@HIMARS: a ja nie jestem na przykład patriotą żadnym ani innym ideologicznym wariatem, ten spór to mam głęboko w poważniu a być może wybiorę się właśnie na te wojne niebawem i fajnie elegancko będzie wszystko prawilnie i pozdrawiam cały Bachmut niech się to trzyma wszystko i pozytywny przekaz leci
z fartem
@HIMARS: To są w większości prorosyjskie świry i im własnie zależy żeby Polska wyszła z EU NATO i dołączyła do ruskiego miru, więc nie wyjadą bić swoich panów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

między innymi TS_X9 mam go na czarnej z notką "rosyjski debil" a to znaczy że musiał mocno zasłużyć na dodatkowe odznaczenie - z reguły czarnolistuę z dopiskiem "rosyjski troll".
  • 0
@mirekd33: Nie my, tylko ci, ktorzy neguja zaslugi Ukraincow trzymania ruskiej swoloczy daleko od polskich granic. Dlaczego? Bo rosja jawnie grozila m.in. Polsce jezeli nie opuscimy NATO i obecnie realizuje plan parcia na zachod powstrzymywany krwia Ukraincow
  • 0
ale piszesz bełkot, przestań sie zadawać z ukraincami którzy uciekli ze swojego kraju (jak tchórze) bo ci wątroba nie wytrzyma od tego picia

Co do czego? XD @TS_X9
  • 1
@mirekd33: I myslisz ze przy zwiazaniu glownych sil ruskich na Ukrainie otworza sobie z Krolewca albo Bialorusi drugi front? To teraz wyobraz sobie co gdyby rzeczywiscie Kijow w 3 dni zajeli.