Wpis z mikrobloga

#ukraina #historia #monitortrolli <-to czarnolistuj jak nie podoba się kątęt

< płacz że złe wypoki nie pamiętaj o Wołyniu
< zrób listę wydarzeń historycznych - #!$%@? Kijów ze Lwowem, nie wiedz jaki jest skrótowiec od "tysięcy" i wołaj gąski staropolskim "tyś, tyś", #!$%@? Ukraińców z RONA i nie wiedz o pacyfikacji Ochoty (to już w dalszej dyskusji jak się Iwanek zagotował że mu Polak wytykał błędy).
pogromca_krasnali - #ukraina #historia #monitortrolli <-to czarnolistuj jak nie podob...

źródło: kacapek1

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@pogromca_krasnali: A czemu tylko do XVII wieku, przecież Ruś Kijowska walczyła z "Polakami" od X wieku! ILU NAS ZAMORDOWALI?!

(Inna sprawa, jak wiadomo Polacy nie mordują tylko walczą, dlatego nie popełniliśmy żadnej zbrodni xD)
  • Odpowiedz
@JPRW pomyliło się kacapkowi z 1848 r. i rabacją galicyjską, ale to był bardziej konflikt klasowy niż narodowościowy bo chłopi (niezależnie czy polscy czy rusińscy) mordowali szlachtę.
  • Odpowiedz
@jacek007g: Taki ze mnie kacap jak z Ciebie Chińczyk ukrofilku aż dziwne że siedzisz na "Wykopie" zamiast w wykopie broniąc swojej ojczyzny.
Aaa... zapomniałem, że chachły to w większości to tchórze i lenie XD
  • Odpowiedz
nazw własnych nie dajemy w języku polskim w cudzysłów.


@pogromca_krasnali: To wiadomość dla ukrofili ze słabym wzrokiem i krótką pamięcią jak Ty żeby zauważyli różnicę

Okop – polowa fortyfikacja ziemna, obronna lub oblężnicza, w postaci wykopu o głębokości chroniącej przed ostrzałem.

To synonim musisz sprawdzić w SJP bo twój ukraiński translator się zawiesił XD
  • Odpowiedz
Czy prostokąt jest synonimem kwadratu?


@pogromca_krasnali: XDXDXD
Na maturze ukraińskiej nie było napisane co to synonim?

Nie wysilaj się na durne odpowiedzi bo i tak lądujesz na czarnej liście. Zgłoś się jak wrócisz po wizycie u okulisty XD i pamiętaj w Polsce nie biorą bez pytania organów jak na Ukrainie nie bój się XD
Piotrdexter - >Czy prostokąt jest synonimem kwadratu?

@pogromca_krasnali: XDXDXD
Na ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
@pogromca_krasnali: Pomijając i rozszerzając, wychodzi na to, że kiedykolwiek Polska intelektualna się wyłaniała, zrazu była mordowana. Ile tych pogromów znieśliśmy jako naród? Gdzieś się tli chyba ta myśl? Siła naszych dziadów, którzy wywalczyli swobodę, a którą tłuszcza rozkłada jak bakteria pasożytująca na umierającym organizmie. Niby jesteśmy i niesiemy geny tych, którzy przeżyli ten znój, ucisk i niewolnictwo jednakże zachowujemy, się jakbyśmy o tych wszystkich krzywdach zapomnieli. Zemsta jest naszym prawem, a
  • Odpowiedz
Aaa... zapomniałem, że chachły to w większości to tchórze i lenie XD


Jak to jest dostawać #!$%@? od tchórzy i leni wspieranych przez kroplówkę z NATO? xD
  • Odpowiedz