Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie kupić go pro, żeby mieć na wakacje, jakieś spontaniczne nagrywki i ogólnie. No i pomyślałem, że w sumie czemu by nie kupić używki, że pewnie dużo osób kupuje, leży, kurzy się i potem sprzedaje praktycznie jak nowe, a się zaoszczędzi hajs.

Ale jak #!$%@? popatrzyłem na ogłoszenia, większość to za cenę większą niż nówka w sklepie, bo dokładają parę gadżetów wartych 100 zł, co drugi akurat zgubił dokumenty od faktury, więc nie będzie gwarancji, a jak już z jednym się dogadałem za w miarę sensowną cenę (miał tylko ją zmienić na olx, żebym mógł kupić) to nagle mi napisał dzień później, że JEDNAK KTOŚ KUPIŁ, pomimo, że było już wszystko ustalone.
Uznałem, że #!$%@?, kupiłem na raty 0% z płatnością dopiero za pół roku na media expert za cenę w sumie praktycznie taką samą jak chcieli na olx za 1-2 roczną używkę, będę miał wszystkie papiery i nie ryzykuję tego, że dostanę cegłę w paczce.

Czasem nie warto cebulić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gopro #logikaniebieskichpaskow #zalesie #oszczedzanie #banki #olx
kiedysbedebogaty - Chciałem sobie kupić go pro, żeby mieć na wakacje, jakieś spontani...

źródło: kamera

Pobierz
  • 4
wcale nie rozumiem ludzi którzy przechadzany towar sprzedają po cenie jakby był nowy.


@wiesiu2: Ja rozumiem. Powiem więcej, sam bym tak zrobił, skoro znajdzie się ktoś kto to kupi. Ba, gdybym wiedział, że ktoś kupi to wystawiłbym towar jeszcze drożej niż kupiłem.

Ogólnie to nie są skomplikowane sprawy.