Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na badaniach, wgl moje pierwsze spostrzeżenie jest takie że ludzi bardzo dużo, jak wszedłem do pomieszczenia gdzie pobierają krew i tam też się zostawia próbki moczu to mega tam śmierdziało szczynami xD
Poznałem nową koleżankę nawet się wymieniliśmy telefonami ale to żeby sobie wzajemnie kolejek pilnować ale ććśśś hue hue także z rozpędu powiedziałem do niej "słuchaj cipcia" i za to to już całkowicie obwiniam Mosewe że mnie skrzywiła na cipciowy sposób
Mniałem też badanie rtg klatki piersiowej gdzie wyszedłem na kompletnego idiote bo pani powiedziała do mnie ale niewyraźnie z drugiego pomieszania żeby zdjąć koszulkę, rozebrać się do połowy a mój durny mózg pomyślał żeby zdjąć koszulkę do połowy więc podciągnąłem ją do góry i tak stałem jak debil i trzymam podciągniętą koszulkę i się pytam że jak koszulkę do połowy zdjąć? I czy mogę całą zdjąć jednak bo mi nie wygodnie? Odpowiedziała potężnym facepalmem i krzykami że hurr durr rozebrać się do połowy czyli całą koszulkę zdjąć i o taki to był dzień
  • 6