Wpis z mikrobloga

@MasterOfDisssasster: Problem w tym, że wszystkie partie są za tym. Problem w tym, że jakieś 3/4 społeczeństwa również jest za zetką.
Aktualnie wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas wznowią obowiązkową służbę wojskową dla mężczyzn od 18 do 25 lat.
  • Odpowiedz
@MasterOfDisssasster: co złego jest w OSW? Oczywiście dla młodych. Poważni ludzie po 25 roku życia nie mają czasu na takie zabawy ale młodzi czemu nie? NIech idą do woja zamiast siedzieć na gównostudiach albo przed komputerem
  • Odpowiedz
@kukold: Ja mając te parę lat mniej i słysząc coś takiego zadałbym proste pytanie do pomysłodawcy "a ty idziesz na ćwiczenia, czy wybierasz gównostudia?" I Bosak z Memcenem to by się na miętowo zesrali, obaj w podobnym do mnie wieku, z czasów gdy pobór jeszcze jakoś tam istniał, żaden w woju nie był bo studia, szczególnie Bosak, zabiegany na tych studiach był i tacy którzy sami przed służbą #!$%@? jak mogli
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: No cóż. Hipokryzja w polityce to nic nowego. Kiedyś słyszałem, że aby utrzymać się w polityce i tam się w ogóle dostać trzeba mieć skłonności i składowe psychopatyczne. Zgadzam się z tym.
@kukold
Ale możesz iść.Wojsko z otwartymi rękoma wita ochotników.
Zresztą w obecnej formie ustawa to 18-35 lat i na to pewnie się łapiesz :) Tylko, że ona nie będzie miała racji bytu, bo wojsko polskie nie ma takiej
  • Odpowiedz