Wpis z mikrobloga

Mam 110 zł rabatu za zakupy w Deca, na co to najlepiej do szoski wydać? Mam kilka opcji:
- kask,
- spodenki i/lub koszulka,
- pedały spd/spd-sl i buty (na razie jeżdżę na platformach),
- drugi koszyk na bidon,
- czujnik tętna,
- ewentualnie jakieś Wasze propozycje.
Blokady/alarmu nie mam i nie potrzebuję, zbędny balast ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z rzeczy, które mam to zestaw naprawczy z podsiodłówką, licznik zapisujący trasę GPS z czujnikiem kadencji, oświetlenie, pompka stacjonarna ręczna.
#rower
  • 6
@Chardkor: z rzeczy z których samo korzystam:

Kurtka przeciwdeszczowa - niektórzy narzekają że cerata, ale do rekreacyjnej jazdy spoko. Ja, mimo że 100kg chłopa, nie umieram w niej. Jesienią jest super jako dodatkowa warstwa. W temperaturze 13+ można jeździć w niej i w koszulce i to wystarcza do komfortowej jazdy.
https://www.decathlon.pl/p/kurtka-rowerowa-szosowa-van-rysel-racer-ultralight-przeciwdeszczowa/_/R-p-305439

koszulki - w tej cenie bardzo fajne, a jak trafi się wyprzedaż to już w ogóle (kolor sepia na wyprzedaży).
@Chardkor: dobra, bo widzę że ludzie polecają różne rzeczy: ja wybrałem te, bo są w decathlonie najtaniej. Owszem, można kupić kask czy SPD, ale jest spora szansa że w innym sklepie znajdziesz je taniej. Kupując rzeczy marki decathlon najefektywniej wydasz ten kupon.