Wpis z mikrobloga

W jaki sposób najłatwiej nabić cashback w #banki przy płatności kartą? Mam konto firmowe i za płatności kartą dostaje 3%, z czego maksymalnie będzie to 150zł. Więc żeby dostać maksymalny zwrot to muszę wydać 5tys zł miesięcznie co nie zawsze się udaje.Czy mogę gdzieś wpłacić pieniądze kartą, a potem je wypłacić bez prowizji?

#cashback
  • 5
@JaTobieTyMi: Zapewne mówisz o koncie Santander i tej promocji =>https://zarabiajnabankach.pl/nawet-2200-zl-bonusu-dla-firm-za-zalozenie-konta-firmowego-godnego-polecenia-w-santander-bank-polska/

Dobrym pomysłem jest również kupowanie kart podarunkowych czy też paliwowych. Zrobisz sobie obrót a wykorzystasz je w późniejszym czasie. Karty paliwowe możesz kupić na Orlenie czy BP. Karty podarunkowe ma w ofercie większość sklepów nawet spożywka Lidl czy Biedronka. Jak kupujesz dużo na Allegro to i taka karta jest dobrym pomysłem :)
@ZarabiajnaBankach: yyy kazdy regulamin ma wykluczenia, jakie transakcje z kodem MCC nie wliczają sie. Może zakup tego typu kart nie kwalifikuje sie. Prawie zawsze nie liczy transakcji jesli obciązamy karte przy doładowaniu salda revolut lub walutomatu itd.