Wpis z mikrobloga

No co za przypadek.
Jak pisowski plastuś robi ustawkę to wykop płonie, ale jak #tvn z POKO robią ustawkę to cicho sza.
Nie cierpię Brązowego czy Memcena, ale to zakrawa na podobne metody jak w TVP gdzie dają Sakiewicza/Stankowskiego/Manasterskiego/Karnowskich jako "niezależnych ekspertów"
#polityka
#konfederacja
  • 31
  • Odpowiedz
@xDawidMx

Wszelkie fakty NIEWAŻNE, bo konfiarska szczujnia wykryła, że jakaś osoba, kiedyś startowała z listy PO.

Pieprzysz coś o TVP i manipulacji, a #!$%@? robisz dokładnie to samo xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Clefairy super, tylko jak kreujesz się na apolitycznych i takich co "nie są jak PiS" to robisz taki materiał aby nie było ludzi którzy są politycznie uwikłani w którąś stronę.

A zarzuty typu "puscili Highway to hell" to na poziomie niemieckiej mowy świątecznej do CDU od Tuska.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: to akurat proste. Ustawką jest wszystko, co się wybranemu człowiekowi nie podoba, a nie potrafi znaleźć innego argumentu.

@xDawidMx: Mierzyńska jest świetną analityczką i napisała doskonałą książkę. Z którymi jej słowami w materiale TVN się nie zgadzasz i dlaczego? Zacytuj te słowa, wskaż kiedy na materiale padają (żeby było mi łatwiej to zweryfikować), a następnie podrzuć jakieś dowody, że jest inaczej, niż ona mówi.
  • Odpowiedz
  • 1
@TurboDynamo ja tylko stwierdzam fakt, że jeśli TVP ma takich Stankowskich/Manasterskich czy inne leśne stwory ktore robią jawną agitkę w stronę PiS (ale nie należą do nich) to czemu nie walić w TVN które robi dokładnie to samo, czyli bierze "niezależnych dziennikarzy" którzy byli w partii politycznej, ktorej sprzyja ta stacja?
W skrócie - konflikt interesów.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: @xDawidMx No i dlaczego jak ktoś jest posłem to nie może być ekspertem?

Z tego co czytam Pani specjalizuje się w:
Specjalistka ds. social media, kreowania wizerunku, marketingu sektora publicznego i komunikacji społecznej.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: 1. TVN to prywatna stacja która może pokazywac co chce.
2. Poseł może być równocześnie ekspertem i nikt nie twierdził tam że jest niezależny. Nie istnieje na świecie żaden niezależny ekspert, każdy ma swoje poglądy.
3. TVP jawnie kłamie podpisując ludzi fałszywymi nazwiskami, tutaj jest jawnie napisane kto to.

Udowodniłem że nie ma żadnej symetrii.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wejd1 samo to, że była w partii politycznej dyskwalifikuje ją jako jakikolwiek ekspert w materiałach politycznych.

Jakby było o YouTuberach czy TikTokerach to niech się wypowiada, ale nie w momencie gdy jest się byłym politykiem Platformy i wypowiada się o rywalu jej dawnej partii. Konflikt interesow i z automatu bycie NIERZETELNYM

Tak samo dyskwalifikuje to Magdę Ogórek jako prowadzącą publicystykę w TVP Info. Startowała z list Lewicy, teraz kupczy jako PiSowa propagandystka.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: 1. Wolne media nie oznaczają że nie sympatyzują z jakaś opcja lub partia polityczna. Wolne media oznaczają że OBECNA władza nie wpływa na to co pokazują. Każde media będą zawsze z jakaś opcja sympatyzowaly bo nie istnieje coś takiego jak obiektywizm w mediach. Poza tym gdyby sympatyzowali z konfederacja to nie miałbyś problemu.
2. Patrz punkt 1
  • Odpowiedz