Wpis z mikrobloga

Zauważyliście w ogóle, że jedyne, co wychodzi Konfederatom, jako argument przeciw Petru, to wypominanie mu Madery i kilka przejęzyczeń? Rozumiecie, gość niby taki zły jest, a w zasadzie przykleić można mu tylko tę wizerunkową jednak wpadkę, która nijak przecież nie wpływa na merytoryczną ocenę jego słów. I mówią to ludzie, którzy dosłownie każdego dnia walą fikoły by tłumaczyć co tam politycy Konfederacji akurat mieli na myśli, że wszyscy ich niesłusznie krytykują xd

#neuropa #nowoczesna #polityka #konfederacja #4konserwy
  • 22
@aegispolis a ja nie z konfy zeby zarzucac cokolwiek Ryśkowi, dla mnie jest zwykła marionetką. gardze konfiarzami, i ich moge punktowac. a co do ryśka to nie wiem, mam usiaść w wolnej chwili, zrobić research, i dac ci dowody ktore potem konfiarzr wykorzystaja jako swoje odkrycie? nie to piernicze taki układ, niech zostanie że madera to najwieksze przewinienie XD nie bede za kogos roboty robił
To w takim razie nauczył się ich więcej, niż Mentzen, bo wystarcza aby wykazać jego niekompetencję i to, że za pustymi hasłami Konfederacji nic nie stoi.


@aegispolis To daj jakiś przykład tej merytoryki w ostatnich debatach?
Ten dzban nawet nie zna kompetencji ministra finansów, nie ma pojęcia o prywatyzacji, inflacji, nawet nie wie od czego zależą ceny mieszkań.
Jedyną jego przewagą jest jak wyżej wspominałem, startowanie z pozycji totalnego zera którego nie
@cybulion: Odnoszę się głównie do tego, że teraz, w momencie gdy Petru punktuje merytorycznie Konfederatów, oni odpowiadają tylko pierdołami rodzaju Madery, nie odnosząc się do argumentacji. To, czy Petru lubisz, czy nie, albo popierasz jego poglądy (sam nie popieram), to zupełnie inna sprawa.
@aegispolis: Zarzut o robienie fikołków z ust kogoś z #neuropa to czysta projekcja.

Co do Petru, to za obecne sondażowe wyniki Konfy możecie podziękować właśnie jemu, gdyż pozwolił Lubnauerowej na niemal całkowitą wasalizację partii względem Platformy. Na kogo ma głosować elektorat wolnorynkowy? Na Tuska i jego wspólne z Kaczorem 800+, kredyty 0/2% i różne babciowe? Konkurencja na opozycji pozwoliłaby na lepszą jakość, a Nowoczesna dawno temu przestała być konkurencją dla PO,
To daj jakiś przykład tej merytoryki w ostatnich debatach?


@Latarenko: Obejrzyj sobie ostatnią debatę Petru z Mentzenem, albo z Wawerem. Zwróć uwage, jak punktuje sprzeczności w programie Konfederacji, czy jak wychodzi, że ich program gospodarczy to obnizmy podatki i sfinansujmy to długiem (lol) xd.
@egispolis: punktuje merytorycznie Konfederatów,


Oglądałem całą debatę i nic tam ciekawego petru nie przedstawił.
Ośmieszył się nie znając kompetencji ministra finansów i nie potrafił powiedzieć na czym ma polegać prywatyzacja orlenu.

Cała narracja tej debaty opiera się na tym, ze mentzen nie chciał odpowiedzieć czy zagłosuje nad wyjściem z unii.

Z tej debaty jedyne co wyszło to ośmieszanie Donalda Tuska bo nawet petru krytykował jego socjalne licytacje z kaczorem.
Zarzut o robienie fikołków z ust kogoś z #neuropa to czysta projekcja.


@Kalifornix: ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Na kogo ma głosować elektorat wolnorynkowy?


@Kalifornix: Poważnie wierzysz, że jacyś wolnorynkowcy głosują na Konfederację? Przecież raz za razem wychodzi, że gdy trzeba zadecydować, to ważniejsze są sprawy światopoglądowe, a przynajmniej tylko w tych Konfederacja jest w stanie osiągnąć consensus, jako partia. Z resztą
@aegispolis:

Poważnie wierzysz, że jacyś wolnorynkowcy głosują na Konfederację? Przecież raz za razem wychodzi, że gdy trzeba zadecydować, to ważniejsze są sprawy światopoglądowe, a przynajmniej tylko w tych Konfederacja jest w stanie osiągnąć consensus, jako partia.


No nie, wolnorynkowcy głosują na waloryzację 500+ i dalsze jechanie po przedsiębiorcach i samozatrudnionych (sarkazm(. A jak inaczej wytłumaczysz te prawie 15% w sondażach? Ci wyborcy się z powietrza zmaterializowali? Cóż za zbieg okoliczności, że
wypominanie mu Madery i kilka przejęzyczeń? Rozumiecie, gość niby taki zły jest, a w zasadzie przykleić można mu tylko tę wizerunkową jednak wpadkę


@aegispolis: bo ludzie w kraju to debile, nie skupiają sie na rzeczach ważnych jak rzeczywiste zamiary i założenia polityczne tylko działają impulsywnie próbując komuś #!$%@?ć. Tak było z PO i Nowakiem i ośmiorniczkami. Była za zajebiście to trzeba wszystko #!$%@?ć. Tak jest od zawsze dlatego nigdy nie udawało
A jak inaczej wytłumaczysz te prawie 15% w sondażach? Ci wyborcy się z powietrza zmaterializowali?


@Kalifornix: Twoje pierwsze wybory? Co kampanię jest jakiś kukiz-antysystemowiec, teraz padło na Konfederację, jak stracił Hołownia. Dlatego też taka panika zapanowała, jak przypominane sa wypowiedzi liderów Konfederacji.
@Latarenko krytykujecie te kartki, a Mentzen nie miał nawet tyle szacunku do współrozmówcy i do słuchaczy by przygotować się do debaty tylko grql na czas, zamyślał się, żartował i czekał aż czas minie bo nie wiedział o co pytać albo jak odpowiadać. Na chwilę obecną ani Petru ani Mentzen nie są posłami, obaj mają taką samą pozycję. Tyle że Mentzen jest szefem partii, która ma 3 posłów, którzy nic nie mogą bo
@aegispolis: Ja tam nawet to lubię, nigdy nie byłem i nie będę fanem Petru, mógłby dla mnie zniknąć publicznie. Łatwo to jednak odwrócić w stronę konfedratów - typ skompromitowany politycznie, z którym nikt nie chce mieć nic wspólnego, człowiek wpadka, człowiek na którym nie można polegać (Madera), w pewnym sensie polityczny oportunista który koniec końców sprzedał swoje wartości, i taki typ, co prawda wykształcony ekonomicznie, orze najbardziej prominentnych i tych 'normalnych'