Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z lewactwa, które wychwala Ryśka "szóstego króla" Swetru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby orze Konfederację, ale gdy się poprosi o wskazanie konkretów (te słynne orki) to panuje cisza - tak samo gdy się dopytujesz o dokonania Rysia gdy był aktywnym politykiem XD No, oprócz lotu na Maderę z kochanką to niczego nie osiągnął, a neonaziści robią z niego prącie wie kogo. Paradne to wszystko.

I tak zagłosuję na Konfederację - to jedyne mniejsze zło, które jestem w stanie zaakceptować.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #nowoczesna #petru #swetru #konfederacja #4konserwy #polityka
  • 9
  • 1
@cwlmod: Gdzie tu ta orka, konkretnie XD No i powiedz mnie proszę co zrobił Rysiu gdy był aktywnym politykiem XD
@SmugglerFan: To ty jesteś głuchy i ślepy - odpowiedz na pytanie co robił Swetru gdy był aktywnym politykiem, co dokonał, co zmienił na lepsze? XDD Nic? A no tak, nic.
Gdzie tu ta orka, konkretnie XD


@Fipaj: Fajny z ciebie sekciarz xD Orka polega na tym, że jak wywalą Ukraińców i zwiększą pensje nominalnie (bo o tym była mowa a nie tylko o zmniejszeniu różnicy netto/brutto) to koszty wzrosną, a konfiarz mówił że wcale nie xD

No i powiedz mnie proszę co zrobił Rysiu gdy był aktywnym politykiem XD

A co mnie to obchodzi? xD Mówimy tutaj o konfiarzu i tym