Wpis z mikrobloga

@karmazynowy20 @matti05 @Sad_poyato
ale tak powiedzcie szczerze myslicie ze tej dynamicznej darii zalezy na tych ludziach co kupuja kursy? no pewnie, ze nie, maja kupic, zaplacic i #!$%@?.
Strzyze frajerow jak moze, bo to moze dlugo nie potrwac jeszcze. ale generalnie to mozna sie #!$%@? do innych takich magików ze szkoleniami albo samych bootcampow. I nie, nie bronie tej osoby tylko takich jak ona jest multum w internecie
  • Odpowiedz
@karmazynowy20: @matti05 ja się zaczynam zastanawiać, czy nie zrobić nowej grupy power BI, gdzie będą właśnie albo ogłoszenia o pracę w power BI, albo pomoc w problemach, ale bez takiego #!$%@?. Grupa się przyda, ale w jej grupie np od dawna nie jestem, ze względu na spam
  • Odpowiedz
@Volantie: oczywiście, że są, tyle ze ja akurat siedzę głęboko w power BI, korzystam z grupy i dostaje na twarz ciągle tym spamem więc i ją komentuje. Ogólnie nie mam nic przeciwko ludziom którzy kręcą sobie biznes na szkoleniach jeśli reklamując je, przy okazji dzielą się ciekawym i wartościowym kontentem, pokazują przy tym swoje kompetencje ( jak np panowie z SQLBI czy Bas). Ale jak widzę takie bezczelne naganianie w stylu
  • Odpowiedz
@SuperGosc11: z tego co pamiętam, to na początku tej grupy była sugestia ze strony ludzi z Data Community, żeby PBI był w ramach grupy DC. Wtedy Dagmara pisała, że lepiej wydzielić, a poza tym są już tu ludzie i grupa działa.

  • Odpowiedz
@matti05: dla mnie, może to być w ramach innej grupy, byle bez jej #!$%@?. Ja osobiście nie pracuje w power BI za dużo niestety - w moim korpo źródłem danych jest albo SharePoint albo lokalny excel????, a nie ukrywam, chętnie bym się dowiedział jak mogę używać sql jako źródła danych i się w tym rozwijać. Na jej grupie raczej mi się to nie uda
  • Odpowiedz
@karmazynowy20:

To mój ostatni wpis na temat Dagmary i społeczności bideveloper.peel w tym tygodniu


Już się przestraszyłem, że ostatni w ogóle. Jak bym się wówczas dowiedział co dzieje się w ambitnej społeczności DEJTA HIROŁS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: @xyz232 Nie no ostatni w tym tygodniu. Nie chce za bardzo męczyć dziewczyny bo z tego co kojarzę to ona się kiedyś na wykopie udzielała to pewnie to czyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze mnie spotka jakaś karma za nadmierne krytykowanie. Także wracam z postami od poniedziałku. No chyba, że od poniedziałku Dagmara nie da powodów do postowania na nią ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@matti05 @Sad_poyato @Volantie @SuperGosc11 @peoplearestrange @matti05 @xyz232 @przecietnyczlowiek
Sprawy się komplikują, padają zarzuty o nie wrzucaniu postów na temat innych osób działających w obszarze BI. Ciężka sprawa. A tak przy okazji pamiętajcie, że chyba 19 lipca kończą się zapisy do Data Hero! Ostatnia szansa na zakup wstępu do płatnej społeczności. Następna taka okazja będzie dopiero w październiku.
karmazynowy20 - @matti05 @Sad_poyato @Volantie @SuperGosc11 @peoplearestrange @matti0...

źródło: bppolska1

Pobierz
  • Odpowiedz