Wpis z mikrobloga

  • 208
@kulass: Memcen jest spokojny o rezultat, bo on wie, że już nie ma żadnej wiarygodności i może śmiało wchodzić w koalizję z pisiorami
  • Odpowiedz
@yupitr: U mnie cały czas zakład otwarty. Jeżeli Konfederacja wejdzie w koalicje z PiS-em - usuwam konto. Dużo osób jest pewnych tej koalicji, ale jakoś się założyć o to nie chcą, może ty? Może ktoś? ( )
  • Odpowiedz
  • 4
już był taki jeden co stracił wiarygodność gdy przekonywał że żadnej wojny nie będzie.


@aarahon: To Najman był dla ciebie wiarygodny? ( )
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: nie zrozum mnie źle - ja nie mówię "Konfa wejdzie w koalicję z PiS" - po prostu jakoś za bardzo nie ufam Mentzenowi i nie zdziwiłaby mnie ewentualna koalicja w takim układzie
  • Odpowiedz
  • 1
Memcen jest spokojny o rezultat, bo on wie, że już nie ma żadnej wiarygodności i może śmiało wchodzić w koalizję z pisiorami


@yupitr: Po co skoro nie wchodząc w koalicję i doprowadzając do przedterminowych wyborów może tylko zyskać większe poparcie?
  • Odpowiedz
  • 10
@kleopatrixx: to usuwaj bo przypominam że to Konfederacja przez ostatnie 4 lata głosowała razem z PiSem za zamordyzmami religijnymi, rozkręcili sądownictwo i wstrzymywali się kiedy akurat było to potrzebne PiSowi do sukcesu.

Dla mnie to oni są w koalicji od 4 lat, tylko że nieoficjalnie :-)
  • Odpowiedz
4 lata głosowała razem z PiSem za zamordyzmami religijnymi


@Njal: Może powiedzieć o jakie to zamordyzmy i głosowania chodzi?

wstrzymywali się kiedy akurat było to potrzebne PiSowi do sukcesu


Nigdy nie jest to PiSowi potrzebne ponieważ mają większośc sejmową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie to oni są w koalicji od 4 lat, tylko że nieoficjalnie :-)


No ale to bardziej kwestia Twoich urojeń niż rzeczywistości o
  • Odpowiedz
: Może powiedzieć o jakie to zamordyzmy i głosowania chodzi?


@Parmenides69: min. Zakaz aborcji, delegalizacja prywatnej stacji telewizyjnej, zakaz handlu w niedziele, sprawa odwołania Rzecznika praw dziecka, sprawa odwołania marszałka sejmu, powołanie sędziego TK Świeczkowskiego

pewnie jeszcze kilka spraw by się znalazło ;)

Nigdy nie jest to PiSowi potrzebne ponieważ mają większośc sejmową


nie masz bladego pojęcia jak działa system głosowania w polskim parlamencie, widać to po tym co napisałeś

Twoich
  • Odpowiedz
  • 0
No nie, bo Najman mimo bycia cymbałem nie ma aż tak gigantycznie przerośniętego ego jak Korwin XD


@Warrior_97: Moim zdaniem krowinin w porównaniu do Najmana nie ma przerośniętego ego.
  • Odpowiedz
@Njal zakaz aborcji łatwo obalić - konowały same nie wiedzą co znaczył ten kompromis aborcyjny co był prawie 20 lat i teraz też nie wiedzą co jest zagrożeniem zycia a co nie
delegalizacja prywatnej stacji - jakoś nadal są, ba - wrzucili poprawkę która miała wyrzucić Kurskiego z TVPiS i co? Grodzki i świta tę poprawkę skasowali
- odwolywanie kogokolwiek - to są glosowania pod publiczkę i zawsze wygrywa rzadzący - ba
  • Odpowiedz