Wpis z mikrobloga

@unicorn_ freenow - uber poza tymi które jeżdżą na lotnisko to gruchoty i ciapaki z którymi nie da się skomunikować w żaden sposób (a jeśli nawigacja coś pokaże.nie tak albo chcesz wysiąść ulice wcześniej to nie ma bata bo niezrozumie)
  • Odpowiedz
@unicorn_: uber comfort i wyżej- wtedy przyjeżdża nowsza fura, najczęściej wyższy prius albo nowa corolla

(a jeśli nawigacja coś pokaże.nie tak albo chcesz wysiąść ulice wcześniej to nie ma bata bo niezrozumie)


@czuczer: nie takie zwierzaki już prowadziły i zawsze rozumiały "stop hir" albo "okei bai". Z ruskojęzycznymi po rusku, beżowe po angielsku, w sumie najciężej jeśli widzisz że ma mapę w tych gruzińsko/indyjskowschodnich zawijasach, wtedy ani po rusku ani
  • Odpowiedz
@unicorn_ Uber czasem bywa problematyczny a czasem jest szybko i sprawnie. Jak aplikacja wyznacza idiotyczną trasę a kierowca jest niekumaty i się tego trzyma to się można wkurzyć. Miałem raz tak że kierowca był ode mnie 50 metrów, jechał w moją stronę, widziałem go. Tymczasem aplikacja mu wyznaczyła że ma zawrócić i nadłożyć 12 km i on to zrobił.
  • Odpowiedz
tylko Uber comfort I wyżej już nie różni się nic cenowo od freenow itp


@czuczer: ale jest jedna apka. Wcześniej się bawiłem w te wszystkie freenowy, itaxi sraksi dupaksi ekocary i inne raki, ale to paaanie- miejsca w telefonie zabraknie na te apki. Teraz uber i jak w uberze nic nie ma to bolt, a koszty to tam raz na jakiś czas mogę zdzierżyć
  • Odpowiedz