Wpis z mikrobloga

Największą ironią jest że człowiek całymi latami wspierał różne projekty Korwina, denerwował się ciągle odpalanymi "protokołami 2%", szachami dla debili, Hitlerem, wtopami z nie dostarczonymi na czas podpisami pod wybory, 4,76% itp. , a kiedy w końcu jego ugrupowanie idzie na 15% w sondażach to jest przerażony jak to gówno, którym okazała się być konfederacja, może mieć takie duże poparcie.

#bekazkonfederacji #polityka
Jabby - Największą ironią jest że człowiek całymi latami wspierał różne projekty Korw...

źródło: z27445515AMP

Pobierz
  • 82
rudy podnóżek putlera - ich człowieka w Warszawie co to Gazpromowi darował ponad miliard złotych.


@Fipaj: powtarzanie propagandowych hasełek...zieeew.
a ten miliard to xD. pis daje z pieniędzy podatników ponad 2 razy więcej rocznie na swoją szczujnie. Połowe więcej utopiono w ostrołęce a wy dalej pucujecie się tym miliardem, który w skali kontraktów gazowych jest drobniakiem zaszytym gdzieś w portfelu.

W ogóle oskarżanie tuska o putinizm jako forma agitacji na konfe
Cała opozycja krzyczała, że rozporządzenia wprowadzane przez pis są nielegalne.


@rwL_: Opozycja chciała wprowadzić ostrzejsze, tylko legalnie :)
To ja już w takiej sytuacji wolę nielegalne, bo przynajmniej można je bezkarnie łamać.

Tu zawsze był, i jest clue - że ten zamordyzm był, a mogło być go jeszcze więcej, a nie o to, czy on był w majestacie prawa, czy poza nim. Jeśli istnieją w prawie polskim mechanizmy, w ramach których
@TheSilentEnigma: A o czym ja piszę, nied*#!$%@?? O tym, że była przeciwko wprowadzaniu obostrzeń, czy o tym, że nikt poza pisem nie negował faktu, że rozporządzenia są nielegalne? Jedyne wyparcie jakie tutaj ma miejsce, to twoje - wobec rozumu.
@rwL_:
Opozycja miała zastrzeżenia co do trybu, a nie co do celu; natomiast konfederacja miała zastrzeżenia co do celu. Nie udawaj, że nie rozumiesz gdzie jest problem.

Nie będę się kłócił o formalizmy, bo mam je głęboko w dupie. Liczą się cele, a celem opozycji był zamordyzm x razy mocniejszy niż PISowski, neuropku.
I w dupie mam czy ten zamordyzm byłby w majestacie prawa, czy też nie. To że nie był,
xDDD to zdanie to kwintesencja głupoty konfederatów. Ładnie Wam tam piorą mózgi, ale łatwo im idzie bo trafili na niekumatych ludzi


@card_man: Przecież dane są ogólnodostępne i łatwo to sprawdzić:
3 500 000 (trzy miliony ludzi pracuje w sektorze publicznym)
~1 000 000 pracuje w spółkach skarbu państwa
~1 000 000 (803 tys) zarejestrowanych bezrobotnych / ukryte bezrobocie 2 000 000
2 000 000 samotnych matek 2,617 mln rodzin otzrymuje zasiłki
Ale matołku, ja się odnosiłem do tego, że nieprawdą jest, iż tylko konfederosja (taki był kontekst) mówiła o nielegalności rozporządzeń.


@rwL_: A ja się odniosłem, do tego, że #!$%@? mnie to obchodzi, bo cele tego działania były radyklanie odmienne od tych, dla których konfederacja zarzucała nielegalność PISowskich rozporządzeń. Jeśli to jest Twoim celem, to ciesz się z wygranej dyskusji i dziw się dalej dlaczego są ludzie którzy wolą głosować na Konfę
@Tommy__

Lata temu było tak samo xD. Jeszcze jak pomyślę, że zachęcałem kolegów do głosowania na Korwina bo zrobi niskie podatki, ja z Korwina wyrosłem, a niektórzy z kolegów zostali i przeszli na wyższe poziomy wtajemniczenia "szpryca, szczypawki, kowidioci, ukrainizacja Polski" xD


Okrutnik, co koledzy Ci zrobili, że aż tak zniszczyłeś im życie? xD

Sam z perspektywy czasu głupio się czuję jak to przy rodzinie mówiłem, że Korwin to taki śmieszny Pan
Jak ten debil bosak startował na prezydenta, to też mieli zarąbiste poparcie. No, teoretycznie w sondażach na pewno. A potem otworzyli ryj i pokazali swój zamordyzm.
@harrame: Hitler faktycznie był lewicowy gospodarczo - programy socjalne, ręczne sterowanie, oraz całkowicie nieoptymalna dystrybucja. zresztą to przyczyniło się mocno do przegrania wojny szczególnie tej części z Rosją.
dziw się dalej dlaczego są ludzie którzy wolą głosować na Konfę


@TheSilentEnigma: Ale ja nie jestem zdziwiony. Mam pełną świadomość tego, że większość polskiego społeczeństwa - wyłączając duże miasta +300k - to banda tobie podobnych kretynów i nieudaczników.