Wpis z mikrobloga

Policja od kilku lat mimo odpowiednich zasobów i przygotowania nie jest w stanie ująć grasującego w naszej okolicy zboka napastującego seksualnie kobiety mimo licznych świadków, pokrzywdzonych kobiet i zdjęcia faceta, a polka by to zrobiła od razu... wysługując się innymi.

Wyobrażam sobie jak by szła kiedyś ulicą ze swoim facetem i była świadkiem ulicznej kradzieży, której ofiarą padła inna kobieta. Od razu by było: Janusz ty jesteś prawdziwy facet czy nie weź idź biegnij za tym złodziejem. A potem gdyby złodziej sprzedał chłopu kosę by było łojezu.

Można iść na posterunek policji i wykorzystać swoje umiejętności perswazji do nakłonienia policjantów do działania, albo nie wiem: kibiców legii, narodowców ale nie, łatwiej najechać na nie przygotowanych do łapania przestępców seksualnych zwykłych chłopów i oczekiwać nie wiadomo czego.

#logikarozowychpaskow #p0lka #grazynacore #ksiezniczka
WielkiNos - Policja od kilku lat mimo odpowiednich zasobów i przygotowania nie jest w...

źródło: temp_file3353994560421287849

Pobierz
  • 17
@WielkiNos: Wyluzujcie trochę Panowie... wiem że baby w tym kraju przeginają ale wyobraź sobie małą wioskę, ktoś gwałci notorycznie baby a policja nic nie robi to bezczynnie okoliczni mężczyźni powinni stać bo nie są przeszkoleni do łapania zboków? No błagam was xd babka ma racje ktoś atakuje wasze kobiety a policja nic nie robi to sprawy w swoje ręce proste... czy może te kobitki mają go złapać?
@Pszehooy:

ktoś gwałci notorycznie baby a policja nic nie robi

To bardzo zabawne, że wspominasz o tym ponieważ kiedyś w Polsce dokładnie tak było i to nie dotyczyło tylko i wyłącznie przymusowych czynności seksualnych a na przykład kradzieży samochodów, wymuszania haraczy, pobić. Co prawda oczywiście istnieje takie coś jak ''zatrzymanie obywatelskie'', ale po pierwsze nie idziesz gościem na komendę tylko po policjantów dzwonisz po drugie muszą być dowody czyli trzeba złapać
@WyzwolonaPodrozniczka a któż to tak zaparcie walczy z tym patriarchatem? Oczywiście że wyzwolone i niezależne kobiety które usilnie próbują robić z facetów #!$%@?. Niech te kobiety im pomagają. Bo tak to jest przekrzykiwanie się że mężczyźni są nikomu nie potrzebni a najlepiej jakby wszyscy na raz wzięli i umarli xD a jak przychodzi co do czego to *Pikachu face* i "gdzie są ci faceci" no #!$%@? xD

A ty jak taka wyzwolona
@Gensek: bardzo dobrze, że się bawią.
Niech gawiedź sobie radzi sama.
Mam dosyć kolejnego czytania "mordercy z policji" zabili niewinnego.
Pospólstwo nie docenia tej służby, więc pokażcie ludziska na co was stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nie skamlecie teraz, "gdzie policja".
W dupie. Tam, gdzie wy ją macie, tak mam nadzieję, że ona będzie miała was.
@WielkiNos: Jesteś za patriarchatem = masz być prawdziwym mężczyzną, odważnym i honorowym. Krótka piłka. Wy natomiast chcecie udupić kobiety samemu będąc zahukanymi ciapami bez charakteru. Nie ośmieszajcie się już xD


@WyzwolonaPodrozniczka: na ciebie tam w redakcji hukają, siad

Jesteś feminazistką to zadbaj o siebie rozwydrzona dziewczynko, a nie płacz do mężczyzn żeby cię zawsze ratowali

Czekam na odpowiedź w poniedziałek rano jak wrócisz do pracy