Wpis z mikrobloga

Co polecacie żeby schudn... Nie #!$%@?, nie tym razem. Jak zgrubnąć! Kolega, 191cm, 35 lat, częściowa marskość wątroby, nie pije,. obecna waga 65 i wacha siię między 65 a 70. Regularne posiłki. W #!$%@? mało ruchu. Co ma dużo kalorii i podniesie jego wagę, nie #!$%@?ąc codziennie kebaba, czy maka popijając kolą? Raczej małym kosztem finansowym. Słyszałem coś konserwach.

coś ktoś?

#dieta #zdrowie
  • 11
  • Odpowiedz
@mACIOR: jak ma mało ruchu to wystarczy że nie będzie nic dodatkowo robić i masa sama wzrośnie. Na obiad jakiś fastfood i momentalnie przytyje kilka kg.
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek: no właśnie nie, nic nie tyje. Kilo dziennie w górę albo dół. Jak zje zbyt mało, to ta waga potrafi spaść o 1,5 w dół.
  • Odpowiedz
@mACIOR:
Zwiększenie apetytu:
- naprawa wątroby (uszkodzona wątroba zmniejsza apetyt)
- cardio + zimno (wspaniale zwiększają apetyt)
- mimetyki greliny (niezalecane)

Łatwe kalorie
- Soki zamiast wody
- Ograniczenie błonnika (np. ryż biały zamiast kaszy)
- Tłuszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Szeryf: spędziłem z nim ponad 2 tygodnie i tak to wygląda. Wątpię żeby na siłę przy mnie jadł. Ruch to u niego wyjście do kibla. Wiem że miał/ma owrzodzony żołądek i bierze jakieś tabletki ale nie wiem czy dalej je bierze. Problem z nerkami też jakiś miał, ogólnie od 6 miesięcy birze po 6 tabletek dziennie, z czego jedno to wiem że jakieś Witaminkompleks, resztę się dopytam.
  • Odpowiedz