Wpis z mikrobloga

#twitch #minecraft #gry #mcodzera

Siemanko

Kim jestem : Gościem który lubi Mc ale nigdy nie był w niego dobry.
Co mam do zaoferowania : Live na których możecie poczuć trochę nostalgii

Ogrywam Minecraft w trybie hardcore od wersji 1.0
Aktualizację wersji będę robić dopiero w momencie gdy:
- Zabiję smoka
- Nie będzie już ciekawych projektów do realizacji w aktualnej wersji.
Staram się być codziennie w godzinach 18-21 jednak nie zawsze pozwala mi na to zdrowie.
Jeżeli chcecie wpaść pogadać, lub po prostu obejrzeć zmagania gościa grającego w grę dla dzieci to zapraszam.
Link do kanału znajdziecie tutaj : https://www.twitch.tv/owsianhc

Dodatkowo jeżeli ktoś ma pomysł na coś co można zrobić w świecie gry to śmiało może podsyłać w komentarzach tutaj lub na transmisji.
Aktualnie jestem po wywrotce bo nie byłem świadom, że woda działa w tej wersji inaczej i potrzeba więcej niż 1 "bloku" aby przeżyć więc zacząłem od nowa. Mam zrobioną miejscówkę i ogarnięty spawner klekotków.
PS. Nie potrzebuję subków followków i innych bzdetów. Mam całkiem dobrą pracę i nie robię tego dla pieniędzy więc nawet jeżeli będziecie się dobrze bawić to nie wysyłajcie niczego takiego.

Zdjęcie początkowe dla uwagi. Postaram się codziennie na bieżąco aktualizować postępy .
OwsianHC - #twitch #minecraft #gry #McOdZera

Siemanko

Kim jestem : Gościem który lu...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-14 122129

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Kruszynka_Rdzawoczulka: nie jadu tylko nie lubie #!$%@? bez sensu w stylu:

Nie potrzebuję subków followków i innych bzdetów. Mam całkiem dobrą pracę i nie robię tego dla pieniędzy więc nawet jeżeli będziecie się dobrze bawić to nie wysyłajcie niczego takiego.


Latanie po internecie i zakładanie kont w różnych serwisach tylko po to, żeby swój kanał reklamować przeczy temu co napisał.
W ogóle bym nie skomentował tego gdyby nie to jedno zdanie
  • Odpowiedz
  • 1
@asdfghjkl: Oh boi...
1 -> Na wykopie jestem 12 lat więc prawie tyle co Ty. Nie wiem co to za argument, że konto jest od dzisiaj. Tak to konto zostało założone tutaj tylko w celu prowadzenia autorskiego tagu i wrzucania/komentowania rzeczy związanych z MC. Do lurkowania mam konto osobiste

2 -> Reklamowanie kanału nie koniecznie musi być powiązane z chęcią pozyskania korzyści majątkowych. Jak wspomniałem pracę mam całkiem dobrą, a na
  • Odpowiedz