Wpis z mikrobloga

Gdzie w #rzeszow jakiś #jubiler #zlotnik żeby kupić #pierscionek na #zareczyny ?

Sprawa pilna, bo #prokastynacja mocno, już z 5 lat temu miałem się oświadczyć, a jedziemy na wakacje za tydzień to będzie okazja xD

Nie liczę na nic customowego, bo wiem, że nikt nie będzie miał na to czasu, po prostu coś ładnego, bez marży 666%

Wiem, że na wykopie jest parę ludzi z branży to jakby co: białe złoto, z jakimś zielonym kamyczkiem najlepiej. To z załącznika np. jest w miarę ok, choć wydaje mi się, że kamień za duży, takie jajo trochę.
on_12cm - Gdzie w #rzeszow jakiś #jubiler #zlotnik żeby kupić #pierscionek na #zarecz...

źródło: 20170824-114606-4762505969

Pobierz
  • 10
@bialawitz: jak sama nazwa wskazuje ¯\(ツ)/¯
z resztą powłoka z rodu ściera się z czasem,
a domieszkowanie palladem czy tam innym niklem nigdy nie robi ze złota platyny więc po co kombinować?
Takie moje zdanie, pewnie jubilerzy/entuzjaści/konsumenci myślą jeszcze co innego.
  • 1
@Dwudziestydrugi: cebulić nie chcę (choć widzę, że mirki dają 6k, 8k za pierścionki - patrz załącznik)

ale żółta (czyli złota) biżuteria kojarzy mi się ze starymi babami, wybranka też woli białe

z resztą powłoka z rodu ściera się z czasem,


@Dwudziestydrugi: a tego nie wiedziałem, mniejsza, to symbolicznie ma być, jak mnie baba jeszcze nie zostawiła po tych 10 latach to jak jej zezłoci się pierścionek po x latach to
on_12cm - @Dwudziestydrugi: cebulić nie chcę (choć widzę, że mirki dają 6k, 8k za pie...

źródło: GkJeEKA

Pobierz
  • 1
@Sylar: Poszedłem do Rubina, obsługa spoko, znalazłem też coś fajnego w zasadzie od ręki. 10 minut, zamówione

dzięki! ty to jesteś gość, regularnie odpowiadasz imo celnie w wątkach dot. spraw rzeszowskich ????