Wpis z mikrobloga

Oni i tak nie będą razem..
Po pierwsze ona ma teraz psychę totalnie w rozsypce, jej mózg nie myśli racjonalnie przez całą tą otoczkę jak i sytuacje.
Wiąże się z gościem, który bije się w klatce, ale najwidoczniej nie zdążyła tego przeanalizować, że sytuacja mogłaby się powtórzyć.
Jej mąż, który jest teraz warzywem jest dla niej utrapieniem, bo wg mojej teorii jeżeli człowiek sam nie może korzystać z życia, a na dodatek zabiera życie komuś innemu, powinien przejść eutanazję, to jedyna droga, a nie kolejny bagaż dla jego rodziców, który pewnie sami mają problemy zdrowotne, a co dalej?

Szeliga? Być może kwestia moralności, ale wg mnie frajerskie zachowanie, tego kwiatu jest półswiatu.
To i tak nie ma szans przetrwać, a ona będzie rozbita jeszcze bardziej, mógł tylko pomagać a nie dupczyć

Podejrzewam że jak Tańcula byłby na miejscu tego gościa to Szeligs też byłby takim pocieszycielem dla jego partnerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
  • 6
@xBoYx a ja tam #!$%@?. Jak coś się stanie mojej kobiecie (tfu tfu tfu) to będę podcierał jej tyłek do końca życia. A tym bardziej żaden szlauf nie będzie udawać matki mojego syna