Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, od 2 dni nie biorę SSRI bo zgodnie z tym co ustalałem z lekarzem rzucam to gowno () Mam pytanie u osób które schodziły z leków przeciwdepresyjnych/przeciwlękowych jakie objawy mieliście przy odstawieniu? Mdli mnie, w głowie się kręci, pocę się ale mega tragedii nie ma a przedewszystkim żadnych lęków czy ataków paniki.
Ktoś się wypowie co schodził z SSRI jak się czuł?
(Dopowiem, że schodziłem powoli, tj zmniejszając dawkę)
#pytanie #nerwica #medycyna #depresja #nerwicalekowa #chwalesie
  • 8
Ktoś się wypowie co schodził z SSRI jak się czuł?

poczucie jakby ktoś w mózg raził paralizatorem / przebiegającego prądu, drażliwość / wrogość / agresja, problemy z snem, dreszcze.
przez ok 1-2 miesiące
@Jack47:
@Jack47 Ja parę lat temu brałem Asertin przez ponad rok. I odstawiłem go z dnia na dzień, czego niby nie powinienem robić, bo schodzi się powoli z dawki. Mimo tego żadnych ekscesów nie miałem ;)
@erwinketa: @Kamilo67 @piechock12 @erwinketa 3 dzień bez leków, jestem senny, czasami boli głowa i mam takie uczucie jakby prąd mi czasami przechodził. Także zauważyłem dużą nadwrażliwości na światło. A prąd szczególnie czuje jak ruszam głową albo oczami, masakra. Powrotu lęków nie zauważyłem ale ciekawi mnie kiedy objawy odstawienia miną (,)
@erwinketa: @Kamilo67 @piechock12 @erwinketa 3 dzień bez leków, jestem senny, czasami boli głowa i mam takie uczucie jakby prąd mi czasami przechodził. Także zauważyłem dużą nadwrażliwości na światło. A prąd szczególnie czuje jak ruszam głową albo oczami, masakra. Powrotu lęków nie zauważyłem ale ciekawi mnie kiedy objawy odstawienia miną (,)


@Jack47: ale ty to z dnia na dzień odstawiłeś zupełnie?