Wpis z mikrobloga

Bycie rowerofilem to świetna sprawa. Człowiek jeździ sobie i dąży do tego, aby robić to w jak najlepszy sposób - wyciskać z tego jak najwięcej. Relaksujące zajęcie, które wzmacnia kontakt ze światem i innymi ludźmi, zachęca do pogłębiania wiedzy, pobudza wyobraźnię i pozwala rozwijać się na wielu różnych płaszczyznach. A zazdrośniki, których nie stać na najlepszy sprzęt, najlepsze ubrania, najlepsze dodatki zawsze będą hejterami, co to dużo gadają a jeżdżą pewnie na najtańszym Tribanie czy Romecie i się mądrzą, że na podjeździe waga nie ma aż takiego znaczenia albo że woda z cukrem jest najlepsza do biodnu, albo co gorsza że mój smar Absolute Black nie daje mi żadnej przewagi...

#rower #szosa #heheszki #tygodnikwielkichlop #audiofilia #crossover
beastofmisery - Bycie rowerofilem to świetna sprawa. Człowiek jeździ sobie i dąży do ...

źródło: final_2023_24

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@beastofmisery po wpisach, które czasem widuje na Mirko, to największymi hejterami wydają się ci, którzy wcale na rowerach nie jeżdżą.
Plusik za napracowanko i do usłyszenia przy okazji kolejnego numeru ( )
  • Odpowiedz
@beastofmisery:
nie jestem takim hardkorem jak każdy na tagu, więc zapewne większości żartów nie rozumiem, bo nie śmiem zakładać, że nie są śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dodatkowych minerałów spod owijki na razie nic nie przebiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
swoją drogą co to za pan na zdjęciu z zegarkiem za 2kk
  • Odpowiedz