Wpis z mikrobloga

#kononowicz Wiem, że niedawno coś podobnego wysrałem, ale są nowe okoliczności. Dostałem SMSa alert RCB z ostrzeżeniem przed upałami 30+ na polu. Zatem ubierzmy się odpowiednio i jakoś to będzie. Swoją drogą to ciekawe czy to całe RCB (Rządowe Centrum Bezpieczeństwa) przewidziało nietypowe sytuacje u nietypowych. Mariolcia @Zielona88, nawet nie wiesz jak tęsknimy gdy jechałaś po pajacu razem z nami, ale pajac zaczął robić hajs na patologii i straciliśmy Cię.
B.....r - #kononowicz Wiem, że niedawno coś podobnego wysrałem, ale są nowe okoliczno...

źródło: 30 stopni na polu a ty.......

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Smok_Baltazar: no właśnie dziś odpowiadała jakiejś babie pod najnowszym postem ale teraz tego nie ma. Na bank napisała dwa komentarze ze swojego konta (Mariola normalnie czy jakoś tak xD) i srawek/ona sama/#!$%@? mcz dała lajka z fanpageu dla tych jej komentarzy. Ta baba coś pisała o wysłaniu knura do dps więc pewnie skasowali cały wątek potem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Smok_Baltazar: jednak się pomyliłem, mariola Anna ma ustawione ale znowu się odpaliła. Szkoda tylko, ze zapomniała jak jeszcze niedawno knur siedział w szpitalach państwowych a oni już byli łopiekunami. Jak się dupa paliła to trzeba było wykupić prywatny pakiet dla prosiaka a wczesniej to hulaj dusza i do mopsiku po ubezpieczenie.
Bigticket - @Smok_Baltazar: jednak się pomyliłem, mariola Anna ma ustawione ale znowu...

źródło: IMG_20230715_205707

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bigticket: Och jakie to cudowne. Kiedyś dla niej podczłowiek, menel z internetu, któremu nie warto czasu poświęcać nawet na oglądanie, a teraz Krzysiek i akcja Krzysiek jest w raju.
  • Odpowiedz
@Bajkonur: i buzi buzi dla śmierdziucha w bielskim sądzie przed rozprawą jak trzeba było "nie dać skrzywdzić Sławka". Ale ona w sumie ma fetysz nietypowych więc to nie mogło być dla niej aż tak trudne.
  • Odpowiedz
@Bigticket: Obstawiam, że w drodze powrotnej zespół medyczny wiózł obsrane artefakty w woreczkach żeby nie robić pustych przebiegów xD Swoją droga jak mogą opłacić wszystkich aronow i jeszcze lakarz z waw jedzie to może wardega mial rację mówiąc ze ten kanał może wykrecic 30-40k.
  • Odpowiedz