Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegrywpo30tce #p0lka #zwiazki #wakacje #manlet

Dzisiaj tj. 15 lipca 2023 roku wybrałem się w miejsce publiczne w które udają się młodzi ludzie w celu zabawy bądź znalezienia partnera do kopulacji.
Z uwagi na zaokrąglone kości policzków oraz żuchwy moja obecność tam pozwoliła mi bez zakłóceń ze strony osób trzecich przez ponad godzinę obserwować zachowania hetero normikus.
Wiem, że tag ceni zwięzłe informacje więc jako zakolak oceniony przez cenionych użytkowników tagu #przegryw jako 2.5/10, który większość obserwacji skupia na twarzy jako, że tego najbardziej mi brakuje, a wzrost uważam za cechę drugorzędną powiem krótko: jak masz poniżej 190 cm masz over dla chłopa.
  • 8
  • Odpowiedz
Bo jak w nim uczestniczyłem, to słyszałem takie same gadanie. Prawda jest taka, że jeśli nie masz nic do zaoferowania, i nie potrafisz przyciągnąć do siebie kobiety, to nic się nie zmieni. Mój kolega, który ma 30 lat, nigdy nie miał dziewczyny, gada tak od kiedy pamiętam. A od tamtego czasu, kiedy on biadolił, chodziłem na mnóstwo randek, były numerki, a teraz mam fajny związek.
  • Odpowiedz