Wpis z mikrobloga

@1z10: Pan Sznuk to fenomen również w tym sensie, że jest popularną osobą publiczną nie mającą praktycznie żadnych hejterów.
Odkąd śledzę internet, rozmawiam z kimś, nigdy nie widziałem i nie słyszałem żadnego krytycznego komentarza dotyczącego Sznuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ostulemijo: Nic, Piszę o upływie czasu. A "ciemna śrubka" to z komiksu Papcia Chmiela, kiedy to A'tomek powiedział, że zamiast "jasny gwint" mówić "ciemna śrubka". By nie przeklinać.

A co do Tadeusza Sznuka, to znam go głosowo chyba od zawsze. Chyba nawet od czasów kiedy prowadził "Lato z radiem" na falach długich. Chyba wtedy usłyszałem gwizdany motyw "Gwiezdnych wojen" w wykonaniu jakiegoś Japończyka. Fajne czasy to były.
  • Odpowiedz
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: dziadek ma rację. Jego otacza takie jakieś pole szacunku, na nagraniu nikt jakoś nawet nie podchodził zawracać mu dupy jakimiś pierdołami jak przy innych celebrytach i nie robił sobie z nim zdjęć jak z małpa w zoo, chociaż może to też z racji tego jaki to jest teleturniej. Ale bardzo uprzejmy.
  • Odpowiedz
@1z10: To jest niesamowite jak Sznuk, Wołoszański czy Makłowicz potrafią wzbudzać szacunek młodych ludzi. Najwidoczniej mądrość i inteligencja są w stanie obronić się nawet w dobie patosreamów i debilizmu w TV oraz internecie.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: zapewne dlatego, że po prostu nie cwaniakuje i nie próbuje się wypowiadać na kontrowersyjne tematy. Tylko tyle i aż tyle w dzisiejszych czasach, gdzie każda gwiazdka będzie mówić o wszystkim, aby było o niej glosno
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: po prostu nie wyraża żadnych opinii i poglądów. Nie bierze udziału w wywiadach, ani w publicznych rozmowach. Prowadzi teleturniej i tyle. Widocznie tak sobie obmyślił i się tego trzyma, dlatego nie spotyka się z hejtem
  • Odpowiedz
@1z10: Pan Sznuk jest super gościem. Miałem okazję z nim chwilkę porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie na które się ochoczo zgodził 2 lata temu, kiedy akurat świętował w restauracji swoje urodziny, czego dowiedziałem się chwilę pozniej. Akurat czekał w ogródku na zamówienie, więc myślę, że nie było to jakoś bardzo nietaktowne. Niesamowicie miły i szarmancki człowiek, a głos nie do podrobienia. Mam nadzieję, że będzie żył jak najdłużej w dobrym zdrowiu!
  • Odpowiedz