Wpis z mikrobloga

jak widzę ten nick to w głowie czytam cwelmod. I wiem czemu.


@wfm125m: Może dlatego że taki był zamysł, ale brakuje ci inwencji by zrozumieć znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ryj przegrywa, co jeździ szybko i bezpiecznie zawsze panuje nad autem


@cutthroat: Hehe i ten ryj młodego oskarka cwlmoda zawsze ci będzie przypominał jaki cienias jesteś xD
@SpalaczBenzyny: Mirek, szkoda twojego czasu. Ja mam zabawę z ciśnięcia tych słabeuszy drogowych i totalnych dzbanów przy okazji (to idzie w parze). @Krupier ci będzie tłumaczył że jazda 50km/h na autostradzie jest zgodna z prawem i co więcej W PEŁNI POPRAWNA, więc bądź świadom jacy ludzie sa moimi akolitami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak zaraz tutaj wpadnie moderacji i zaora ten wątek ( ͡°(
@DunningKruger jak jedziesz 45 w nocy po pustym mieście to prawdopodobnie boisz się jeździć albo jesteś ślepy. Tak czy inaczej na drodze bardziej obawiam się takiego emeryta który nie ma refleksu, nie ogarnia otoczenia i brakuje mu kontroli nad autem niż kogoś kto jedzie te 70, 80 w pełnym skupieniu.
@DunningKruger: cwelmod jak zawsze w formie xD chłop, który poszedł na kilka doszkoleń i pojeździł trochę na trackdayach i teraz wszędzie widzi „miernoty drogowe”.

Oczywiście dobry jest jedynie w szybkiej ale bezpiecznej jeździe po p0lskim podwórku gdzie ma dużo rywali do udowadniania im swojej wyższości w prowadzeniu pojazdów mechanicznych i społeczne „przyzwolenie” na #!$%@? bo jak pociągniesz dyskusje to się okazuje, że na zachodzie to on tam w sumie nie wie
cwelmod jak zawsze w formie xD chłop, który poszedł na kilka doszkoleń i pojeździł trochę na trackdayach i teraz wszędzie widzi „miernoty drogowe”.


@waskizlo: Dziękuję za komplement. To tak jakbyś powiedział, że poszedłem na studia doktoracje i mam patologię za prostych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście dobry jest jedynie w szybkiej ale bezpiecznej jeździe po p0lskim podwórku gdzie ma dużo rywali do udowadniania im swojej wyższości