Wpis z mikrobloga

  • 10
@nbhd: Z Czarną Szprychą jest na dobrej stopie. Tę pewnie sumienie ruszyło, albo chce się odciąć od osób, które mają na sumienie znacznie więcej niż ona. Zakładam że jedno i drugie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
Tę pewnie sumienie ruszyło


@Zwanek: sądząc po rozmowach to chyba naprawdę lubiła Majora... co jest smutne bo być może miał szanse u niej a go mendy zachlały
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Sobaka: Ja też nie uważam żeby był kiedykolwiek lateksem. Ma typ swoje wady, nawet potężne, ale lateksiarstwo mu ciężko przyklepać, bo nic, boza myśleniem spiskowym niektórych wykopków, na to nie wskazuje.
Jestem niemal pewien, że gdyby się pojawiło coś wskazującego bezpośrednio na udział Rudzielca w tym co zaszło w sędziszowie, to i na Bielszczaka by zaczął wjeżdżać - w końcu podpytywał np. Onamistę o jego udział.
  • Odpowiedz
@nbhd: Proszę, nie żartuj... Okłamywała go od dawna, robiąc nadzieje. Suchodolski naprawdę wierzył, że coś z tego może być, a tej ciągle coś wypadało. Bawiła się dobrze i takie są fakty. Z rozmowy z Beniaminem łatwo można wywnioskować, że ona miała z "opiekunami" regularny kontakt i wszyscy mieli niezły ubaw, a co niektórzy zarobek. Swoją drogą dla mnie to jest niezrozumiałe, bo nie mówimy o 18-letniej gówniarze, tylko o kobiecie w
  • Odpowiedz
@nbhd: Zwykła manipulatorka jakich wiele - tutaj powie coś od serca, tam ci sie 'zwierzy' że jej też jest ciężko i smutno - typowe zagrywki manipulantki, która w ten sposób stara się zdobyć twoje zaufanie.
  • Odpowiedz