Wpis z mikrobloga

@dwade4 polecam Viking mobile sam używam subskrypcji u nich 35 zł 60 GB neta rozmowy sms i mms bez limitu
Net się kumuluje korzystają z sieci Play więc Ci pasuje. Jakbyś chciał więcej szczegółów lub dołączyć do mojej załogi to pw. Wyślę link polecający. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sam nie mam problemy pół roku bez awarii itp. Wcześniej miałem Orange flex, ale zasięg słaby miałem więc przeszedłem. Mogę
@dwade4 Ceny u wszystkich operatorów będą wyglądać podobnie. Różnica 5zł max. Ostatnio dostałem ofertę hurtową od OPL i ceny przy 1000 simek za abonament no-limit + 20GB danych na miesiąc to jakieś 3-4zł netto. Przez to że stawki MTR są zerowe to tak naprawdę ceny zrobiły się kosmicznie niskie.
@Arhoax

@dwade4 Chcesz abonament w Play za 15 zł 10gb i nielimitowane? lub 20 Gb za 20 zł?


Mirku, podpowiesz jak mógłbym taka ofertę uzyskać? Mam aktualnie abo w Playu, taryfa sprzed pary ładnych lat, chętnie bym coś bardziej aktualnego wybrał.
@dwade4 Ja mam ten sam abonament i myślę że obecnie to jest mega dobra cena. Szczególnie jeśli jest u ciebie dostępny światłowód od Playa, wtedy wychodzi 10 zł/mies.