Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 4
Wczoraj o tym czytałem na wykopie. A to, że jestw konfie to jest bezsprzeczne:


@Jariii: Super czytałeś na wykopie dowód nie do obalenia. A skoro to jest to takie bezsprzeczne to chyba nie będzie dla ciebie żadnym problemem to udowodnić.
  • Odpowiedz
@kulass: No googluje i szukam ale chyba usuneli albo zakopali. No nic póki ne znajde to odszczekam co napisałem. Jak chcesz to usuń te komentarze, bo szukam.
  • Odpowiedz
  • 5
No googluje i szukam ale chyba usuneli albo zakopali. No nic póki ne znajde to odszczekam co napisałem. Jak chcesz to usuń te komentarze, bo szukam.


@Jariii: Poczekam, może znajdziesz, choć raczej mało prawdopodobne. Za młoda na start w poprzednich wyborach. A teraz raczej wyszła za późno żeby się dostać na listy.
A wolny kot nie wygląda na wiarygodnego użytkownika "sekcie na wybory" nie wierzę za grosz. Tobie też polecam nie
  • Odpowiedz
Ziobro ją wypuszcza, bo jest z frakcji narodowców konfederacji.


Zawołam @wolny_kot: bo on jest autorem tego opisu.


@Jariii: o tym czy startuje to nie wiem, ale należy do frontu oczyszczenia narodowego czyli narodowcy z konfederacji.
  • Odpowiedz
@kulass: Nie dali belki, że informacja nieprawdziwa.Szczyl ma ledwo 21 lat więc siłą rzeczy chodziło o tegoroczne wybory. Raczej nie zwracam uwagi kto dodaje znaleziska. A poza tym to ona jest nie googlowalna. Zupełnie jakby ktoś usuwał wszystkie informacje o niej. Nie ma nawet FB.

@wolny_kot Ale gdzie tu pisze o jej powiązaniach z konfą?
  • Odpowiedz
Nie dali belki, że informacja nieprawdziwa.Szczyl ma ledwo 21 lat więc siłą rzeczy chodziło o tegoroczne wybory. Raczej nie zwracam uwagi kto dodaje znaleziska. A poza tym to ona jest nie googlowalna. Zupełnie jakby ktoś usuwał wszystkie informacje o niej. Nie ma nawet FB.


@Jariii: jesteś głupszy niż pelikan
  • Odpowiedz