Wpis z mikrobloga

Mirki&Mirabelki zastanawiam się gdzie pojechać na wakajki. Zależy mi aby z jednej strony odpocząć, a z drugiej coś pozwiedzać bo opcja samego leżenia i opalania nie wchodzi w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na Krecie, Kanarach i Malcie to mi się udało i teraz myślę nad:
- Korsyką
- Sardynią
- Majorką/ Miniorką
- Turcji (nie wiem tylko jaki region)

Którą z tych wysp (no i państw jeżeli mówimy o Turcji) byście polecili aby odpocząć nad plażą ale aby też nie nudzić się i pozwiedzać trochę?
#podroze #podrozujzwykopem #turcja #wlochy #francja
  • 6
- Korsyką


@hit_malinowy: jak dla mnie to jest jedno z piękniejszych miejsc w Europie. mniej przeruchane turystycznie od Sardynii, cudne widoki, ciekawe żarcie, do pozwiedzania też całkiem sporo. i poplażować można, i po górach połazić, i miasta pozwiedzać, dla każdego imho coś się znajdzie. tak zupełnie szczerze mówiąc to już nie czuję potrzeby dalszego eksplorowania kontynentu. minusem jest że nikt tam nie mówi po angielsku.

edit: biauek kurła napraw to obracanie
advert - >- Korsyką

@hit_malinowy: jak dla mnie to jest jedno z piękniejszych miejsc...

źródło: IMG_7970

Pobierz
@hit_malinowy: Maderę rozważ jeśli lubisz aktywnie spędzać czas (szlaki, trekkingi), ale i po prostu pochillować z ładnymi widokami (autem dojedziesz na masę punktów widokowych, nawet wysokie góry). Na plażing się nie nada za bardzo.
Dzięki wielkie, czyli albo Sardynia albo Korsyka. Zapomniałem wspomnieć, że będe jechał prawdopodobnie w 2 połowie września. Myślicie że nie powinno być problemu ze zmiennością pogody (typu że mogą pojawić się dni deszczowe)?

@Krupier: Dzięki za polecenie Madery. Myślę o niej i jeżeli finanse dadzą radę to może w grudniu/styczniu pojadę na nią :)