Wpis z mikrobloga

@jestem_tunowy: nie zadawaj takich pytań. Przegrzewasz im te szare komórki odpowiedzialne za oddychanie, jedzenie, sranie i wciąganie mefedronu. Już im nawet nie starcza na zapamiętanie, jakiej są płci. Jeszcze się przez ciebie uduszą.
  • Odpowiedz
ej #neuropa te młode kobiety głosujące na konfe to też incele i mizogini?


@jestem_tunowy: Nie wiem, wiem natomiast że młode kobiety popierają bardziej PO.

Idąc tą drogą można też napisać że młode kobiety (18-39) popierają PO, KONFEDERACJĘ, LEWICĘ, PIS, PSL/P2050.
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy

Bo konfa obecnie leci na paliwie z Tiktoka gdzie jakiś fajny Pan w garniaku śmiesznie mówi, że PiS zły i trzeba obniżyć podatki.

Zacznie się grillowanie Konfy przed wyborami to się jeszcze zesracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy: Niestety ale widać, że młode kobiety są politycznymi cymbałami konfederacja plus lewica 40% a to dwie najbardziej odklejone partie. No ale w tym wieku mają ważniejsze sprawy typu znalezienie faceta i zrobienie dzieci zanim nie minie termin ważności a to są ważkie sprawy więc jest to jakieś usprawiedliwienie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Shatter: to nie ma sensu, przeciez one i tak nie maja dzieci
a glos na pis zapewnia im jedynie system ktory wspiera emerytow kosztem mlodych + obecne prawo aborcyjne + migracje konkurencji w postaci ukrainek do polski
z reszta opozycja popiera 500+ wiec tym bardziej trudno to zrozumiec
  • Odpowiedz
te nieszczęsne kobiety które głosują na tfu konfe są partnerkami konfiarzy: kuców, sebixow, narodowców, którzy wielbią memcena i tak to się kręci


@Lukaszo5: no ale ja słyszałem że konfiarze są zdesperowani bo nie mają partnerek i z nienawiści do kobiet głosują na Konfederację. Chcesz powiedzieć, że król miał rację i kobiety nie mają własnych poglądów, tylko poglądy swojego partnera? Ty przebrzydły mizoginie!
  • Odpowiedz