Wpis z mikrobloga

telefon sam sie uceglił...miałem kilkanascie procent baterii w zenfone 9, poszedłem spac, obudziłem się, ekran czarny, nie reaguje na ładowarkę, trzymam go pod ładowanie z 20 min dalej nic, żadne przyciski nie działaja, cegla, masakra...
#telefony #asus #zenfone
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@xiv7: ja #!$%@?, ale fart, ogarnałem, probowałem wiele razy kombinacji, volume up + power button itp, voule down + power button, volume + volume - i power button, ale #!$%@? nic nie działało, zastanawiałem i co to ten caught home, więc nacisnąłem doł ekranu rownież razem w volume down = power button i się odpalił...
trzeciSLAW - @xiv7: ja #!$%@?, ale fart, ogarnałem, probowałem wiele razy kombinacji,...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: teraz to juz powoli zaczynam dygać się używać tego telefonu jak to będzie sie powtarzać, on nowosci specjalnie pilnuje ładowania, mam ustatione na max 90%, do tego zawsze łagodne ładowanie tak był przed budzikiem miec 90%, tylko w wiekszej konieczności schodziłem poniżej 20% baterii, a on mi tu takie cyrki robi, a telefon za 4k... Nie wiedziałem o tym, że padały
  • Odpowiedz
  • 0
@wypokowy_expert: Chyba jest w tym trochę racji. Miałem tak w oneplusie gdzie oryginalna bateria podała jak było 0 lub 1 procent. Jak miałem 5 procent to wiedziałem ile jeszcze czasu wytrzyma. Po zmianie baterii (oczywiscie w ustawianiach nie dałem nowej) telefon wyłączał się losowo mając poniżej 20% baterii albo jak mignąłem oczami to miałem 17 procent, 5 sekund później 9 procent, 5 sekund pożniej telefon wyłączony xD
  • Odpowiedz