Wpis z mikrobloga

#poznan

To co się dzisiaj tak stalo ma też swoją pozytywna stronę.
Jest nią fakt, że kończę z wykopem od dzisiaj.
Już od pewnego czasu miałem tak, że przeglądam główna (patostreamy i famemma zablokowane) i tylko się irytuje, na jedne z poniższych:
- ludzie piszący farmazony o IT, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby na portalu dla przegrywow udawać (nieudolnie) kogoś pracującego w branży i wymyślać historie xd
- gigantyczna nienawiść do kobiet. Ale to przynajmniej wiem z czego wynika, że wykopki nie ruchają.
- na #pilka też syf, pamiętacie euro 2021 i souse którego raz wychwalano a raz #!$%@?? (Po tym jak przegraliśmy ze Szwecją mając największego pecha w historii i xg 3 razy wyższe niż Szwedzi?) Przecież to mój stary pijany ma lepszą opinie
- jakieś słabe baity na poziomie 3 gimnazjum
- ktoś wstawia fotę spoko laski, największy przegryw: MOCNE 2/10, nie ruszylbym kijem (xD)
- tag covid to już w ogóle największy rak jaki istnieje, wszystkich @wojna, @dunnerking, @Gon70 @spistylink (gon chociaż jawnie trolluje) się powinno do wariatkowa wsadzić
- główna bez komentarza, tam jest dosłownie poziom komentarzy z FB, przejdzie każda teoria spiskowa

I tak, wiem, to nie lotnisko, to forum do wygłaszania swoich #!$%@? opinii, co właśnie robię:p trzymajcie się mordki i bierzcie na poważnie co tu piszą, szybciej wyjdziecie że swojego hasztag: przegryw

Pozdrawiam płatek śniegu, incel, ragequiter, ośki, twojstarypijany

A przy okazji nie widziałem gorzej działającego forum, nawet pisząc ten wpis mi się #!$%@? stronka 20 razy xD
  • 28
  • Odpowiedz
@facebookzprzygody Wykopki to w większości zbiorowisko chorągiewek i frustratów bez własnego zdania, to dlatego jako spoleczność są tacy silni. Miłośnicy dymów i aferek, toksyczne środowisko plujące jadem, zera które udają kogoś. Na trzech frustratów trafi się jeden normalny. Też się stąd po malu zawijam.
  • Odpowiedz
- ludzie piszący farmazony o IT, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby na portalu dla przegrywow udawać (nieudolnie) kogoś pracującego w branży i wymyślać historie xd


@facebookzprzygody: Jak wykop zaczynał te 15 lat temu to ta strona była #!$%@? ciekawostkami z internetu do przeglądania w przerwach od kompilacji.

Być może wprowadzenie mikrobloga było tym mechanizmem który dokonał zjazdu po równi pochyłej - ludzie mogli zacząć wrzucać małe gównowpisy, ten
  • Odpowiedz
@facebookzprzygody: w sumie nie wiem co myśleć o wykopie czy to jest tak że to miks ludzi wychwalających poczciwość I przyzwoitość i besztanie kogoś kto taki nie jest sądząc po wczorajszym nalocie na ludzi z reala którzy pisali że pieszy zawinił - czy to ludzie których i tak się nie spotka na zewnątrz pośród nas bo siedzą w piwnicy ale zawsze mogą wyjść z bronią uaktywnieni bez pomyslunku na słowa "incel
  • Odpowiedz
Wykopki to w większości zbiorowisko chorągiewek i frustratów bez własnego zdania, to dlatego jako spoleczność są tacy silni. Miłośnicy dymów i aferek, toksyczne środowisko plujące jadem, zera które udają kogoś. Na trzech frustratów trafi się jeden normalny. Też się stąd po malu zawijam.


@cpt_foley: a ty oczywiście jesteś w mniejszości tej mundrej xddddddddddddddddd czy może jesteś chorągiewką, frustratem czy toksykiem?
  • Odpowiedz