Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #stancja #torun #pomocy
Potrzebuje na cito znaleźć stancje. Cokolwiek z dobrym dojazdem do UMK - Moire, Rubinkowo, na okolice auli umk nie ma co liczyć, wiadomo.
Jakiś duży pokój w dobrej cenie, warunki czy obecność mebli bez znaczenia. Piwnicy nie trzeba. Mam umowę na Netię, więc internet zapewniam ja w sumie (1 gbit/s).

Sytuacja wynikła dzisiaj. Nie miałam współlokatorki - ok, znalazłam osobę na to miejsce. Nie było problemu, zapowiadała się 4 miesiące przed czasem.
A dzisiaj nagle kolejna się zapowiada. I znaleźć drugą to już spory problem, bo w tym mieszkaniu ma być remont, a ze względu na przeciekanie dachu jest pleśń w kątach. I ta kolejna nic nie mówiąc znalazła sobie stancje, przez co kolejnej osoby nie znajdę już...
A stancja dobra, bo pokoje duże i relatywnie tania.
  • 5
@Olsea: Generalnie nie pomogę, ale odradzałabym Rubinkowo. Dojazd może i dobry, bo są chyba bezpośrednie autobusy, ale przecież to jest cholernie daleko. Celuj bardziej w bydgoskie czy koniuchy.
  • 0
@ufo666: szukam stancji w Toruniu, taniej, z relatywnie dużym pokojem, umeblowanie obojętne. Dyktuje zazwyczaj to co pisze bo nie widzę za dobrze.