Wpis z mikrobloga

To jest już #!$%@? przegięcie pały.
Napisałem post zwracający uwagę miedzy innymi na to jaki syf zrobił się z tego portalu.
Post nagle znika, żadnego powiadomienia
w panelu moderacji wykop twierdzi ze post kogoś atakuje i odmawia mi dostępu do wpisu xD
W odpowiedzi po podwójnej prośbie o dostęp wysłali mi treść podpunktu regulaminu nadal nie wskazujac naruszenia.
#wykop #afera #cenzura #poznan
Pobierz CherenkowP - To jest już #!$%@? przegięcie pały. 
Napisałem post zwracający uwagę mie...
źródło: Zrzut ekranu 2023-07-17 153523
  • 17
@CherenkowP:

ataki personalne pod adresem innych osób, w tym stosowanie takich określeń jak: b##das, śmi##dzący, odr##ający, t#py, d#reń, d#rny, gł#b, id##ta, kretyn


Żadne nadużycie tylko złamanie regulaminu. Napisz jeszcze raz co miałeś napisać i nie używaj zakazanych słów. Albo użyj takich, których nie ma w regulaminie. Typu "Banda pajaców"
W swoim komentarzu używałeś wulgarnych określeń pod adresem Wykopowiczów


@wykop: ale nazywanie kogoś niedorozwojem, albo szkodnikiem który nie powinien zaistnieć, już jest spoko xD
@CherenkowP: Z mojego odrzuconego zgłoszenia wynika, że używanie słowa "cichodajka" jest ok, czyli bez konsekwencji można pisać, że moderacja i administracja wykopu to cichodajki.
@wykop: A czemu jak jakiś random mnie wyzywa od pustych dzbanów to żaden ban nie jest przyznawany? To już nie jest obrażanie wg was i patronujecie temu? Wszystkie moje zgłoszenia odrzucone. Podwójny standard jak nic.
@wykop jeszcze tu napiszę. Pycha kroczy przed upadkiem. Kasujecie wpis na pół strony a4 i dajecie na uzasadnienie tylko punkt regulaminu. Skąd mam wiedzieć przy wpisie na stronę o co wam chodzi. Albo robicie moderację jak Bóg przykazał i przy odwołaniach sadzacie człowieka co to sprawdza albo przestańcie oszukiwać ludzi że to robicie.
Mam teraz każdy post zapisywać w notatniku na wypadek jak się nie spodoba jedno słowo? Tak szanujecie wkład użytkowników
@guguszp: no ja jakiś elementarny szacunek do ludzi mam, personalnie. Nie spodziewałem się, że za definiowanie zachowań pewnych grup wpis spadnie. Nadal wykop nie udowodnił mi ataku, a nie może, bo jak coś udowodnić jak nie mogą pokazać wpisu, nawet w mailu w kontakcie prywatnym. Nie widzisz odklejki ekipy z poznania? Jak odwołasz się od decyzji skoro portal zwałaszcza dowód? Ten system to fikcja, stąd ból dupy, bo jak kasują teraz