Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem ze swoją dziewczyną już jakieś 7 miesięcy
Jeśli tylko ma wolne, to musimy gdzieś wyjść, osobiście mógłbym siedzieć w domu większość swojego czasu i nie byłoby to dla mnie problemem, ale rozumiem że chce gdzieś wyjść, a w związku trzeba iść na kompromisy, więc nie mogę w spokoju piwniczyć i wychodzę
Pomijając to że rozmowa wygląda mniej więcej tak
-Wychodzimy gdzieś?
-Pewnie, gdzie chcesz iść?
-Wybierz coś
Więc to ja muszę wymyślać gdzie idziemy,lista gdzie już byliśmy, jak dla mnie jest dość długa :| parki, planetarium, kino, gokarty, jakiś pub, bar z konsolami i planszowkami, teatr i jeszcze parę miejsc o których pewnie nie pamiętam, mimo że najchętniej nie wybierałbym się nigdzie, albo przynajmniej w mniejszej częstotliwości.
Powiedziałem jej żeby wybrała następnym razem gdzie idziemy, skoro chcę się gdzieś wybrać, bo pytanie "wychodzimy gdzieś?" już zaczyna mnie denerwować
no więc wybrała, 3 parki do których jest ponad godzina drogi, a jak się nie zgodziłem to "Oki to wymyśl coś innego"
Nie wiem, mam zmarnować 2 godziny drogi w dwie strony, żeby posiedzieć w parku 2 godziny nic nie robiąc?
W tym czasie mógłbym się pouczyć, zrobić jakieś dobre jedzenie, przeczytać książkę no cokolwiek.
Czuję że problem będzie wracał i przez to będziemy się kłócić, bo przecież jak nigdzie nie byliśmy od prawie dwóch tygodni to "nigdzie nie wychodzimy"

Nie wiem już kto ma rację ehhh
#zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
W tym czasie mógłbym się pouczyć, zrobić jakieś dobre jedzenie, przeczytać książkę no cokolwiek.


@mirko_anonim: o #!$%@?, jesteś taki produktywny, podziwiam cię, masz racje miras, nie dawaj się durnej babie zwodzić na manowce TYLKO PRODUKTYWNOŚĆ, AKTYWNOŚĆ, SEKUNDA BEZ ROZWOJU OSOBISTEGO TO CZAS STRACONY. Powiedz jej po prostu, że albo rozwija się non stop z tobą, albo może iść być bezwartościową jednostką z kim innym.