Wpis z mikrobloga

@dom_perignon: Odpowiedziała mu tak jak każdy by odpowiedział, nawet prezydent USA zaczął by po polsku mówić żeby mu tak odpowiedzieć, bo nikt oprócz grzybiarzy wykopowych nie traktuje tego człowieka na poważnie.
  • Odpowiedz
Odpowiedziała mu tak jak każdy by odpowiedział, nawet prezydent USA zaczął by po polsku mówić żeby mu tak odpowiedzieć, bo nikt oprócz grzybiarzy wykopowych nie traktuje tego człowieka na poważnie.


@ItsGrN: Dobra, dobra już nie usprawiedliwiają swojego chamstwa prostaku, już nikt się na to nie nabierze.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Z prawicą trzeba rozmawiać ich językiem, tak jak czasem stosować ich metody polityczne czyli fizyczną przemoc.


@ItsGrN: Tak, tak teraz usprawiedliwiaj przemoc. To musi być straszne stać się tym z czym chciało się walczyć.
  • Odpowiedz
  • 5
@dom_perignon ta baba mnie zbanowala na Twitterze, po tym jak zwróciłem uwagę, że pisanie o sraniu przez posłankę na tt jest nietaktowne.
Zdążyła odpowiedzieć 'jestem jaka jestem' i ciach ban dla wykopka. Lewacka wolność słowa
  • Odpowiedz
Oprócz antypolskości


@obserwator_nsa: Antypolskość to jedna z najważniejszych cnót do zachowania zdrowego rozsądku.

ciach ban dla wykopka


@vorio: I bardzo dobrze. Tak trzeba robić.

Lewacka wolność słowa


@vorio: wolność słowa to sobie róbcie w publicznej przestrzeni a nie na profilach i prywatnych serwisach.
  • Odpowiedz