Wpis z mikrobloga

#sterydy #peptydy #silownia
Siemanko myśle nad GHRP 6 lub GHRP 2 ewentualnie CJC Z DAC’iem, lub 3 opcja IGF 1 ewentualnie sam Hormon Wzrostu, co według was będzie miało lepsze naprawdę prawdziwe skutecznie dzialanie??? Bardzo proszę o fajne opinie i rady, Oczywiście podkładzik z testem rzecz jasna i test leci cały czas.
Pozdrawiam, kasa tutaj nie gra roli.
  • 9
  • Odpowiedz
Siemanko myśle nad GHRP 6 lub GHRP 2 ewentualnie CJC Z DAC’iem, lub 3 opcja IGF 1 ewentualnie sam Hormon Wzrostu, co według was będzie miało lepsze naprawdę prawdziwe skutecznie dzialanie??? Bardzo proszę o fajne opinie i rady, Oczywiście podkładzik z testem rzecz jasna i test leci cały czas.

Pozdrawiam, kasa tutaj nie gra roli.


@jozinzbazin_bozy: nie lepiej skonsultować to z jakimś specjalistą jeśli interesuje cię poprawa wydajności fizycznej, skonsultuj sie
  • Odpowiedz
@nat_soc: mam skonsultowane jestem od roku na testosteronie krótki i długi roznie susta tez leciała boldku, badam się regularnie chodzi mi o opinie osób które to brały wiedza co jest co i co przynosi realne efekty, o zdrowie nie musisz się moje martwić ale Dziekuje :)
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy: Od 1 IU do 10 IU (zazwyczaj po 10 już są za duże side'y). Jakbyś był naturalem to mniejsze dawki niż 3 IU to tylko terapia zastępcza ale SAA + HGH działa jak 1 + 1 = 3.

Peptydy na HGH to jakbyś brał boostery testosteronu zamiast testosteronu.
  • Odpowiedz