Wpis z mikrobloga

@kiszczak: Kiedy planujesz dziecko rozważasz za i przeciw, w tym momencie jest to ktoś, więc zaliczają się do zbioru tych, którzy potencjalnie mogą umrzeć bądź doświadczać cierpienia.
  • Odpowiedz
@Mandarex

ktoś


coś*
bliżej nieokreślony, co najwyżej teoretyczny byt, ale z pewnością nie ktoś. Idąc taką logiką tworzylibyśmy nowe istnienia tylko o nich rozmawiając, a to tak nie działa
  • Odpowiedz
@kiszczak: Woah, dawno nie słyszałem czegoś w stylu twoja stara, można się poczuć jak w podstawówce, a przynajmniej oponent jest na takim poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mandarex Nie bądź śmieszny. Najpierw nieudolnie próbujesz mnie wyśmiać, a gdy odbita piłeczka idzie ci w pięty pierdzisz coś o podstawówce? to ja dopasowałem się do ciebie poziomem synek
  • Odpowiedz
Najpierw nieudolnie próbujesz mnie wyśmiać


@kiszczak: Niczego nie próbuję, ja to zrobiłem.

odbita piłeczka idzie ci w pięty

Oho, ktoś tutaj lubi wymyślać scenariusze w swojej głowie i wierzy w ich prawdziwość XD

to ja dopasowałem się do ciebie synek

Biedactwo, już stracił nadzieję na ojcostwo i synami nazywa losowych ludzi w internecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mandarex

Niczego nie próbuję, ja to zrobiłem.


Zupełnie jak w podstawówce, nie sądzisz?( ͡º ͜ʖ͡º)

Oho, ktoś tutaj lubi wymyślać scenariusze w swojej głowie i wierzy w ich prawdziwość XD


Oho, ktoś tu lubi zaprzeczać faktom i wierzy w ich nieprawdziwość xD

Biedactwo, już stracił nadzieję na ojcostwo i synami nazywa losowych ludzi w internecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Biedactwo, juz stracił kontakt
  • Odpowiedz
@janekhe: i go z tego? Jedna z rol rodzica jest przygotowanie dziecka na zycie BEZ ciebie. Mam wrażenie, ze rodzice antynatalistow nie poradzili sobie zupełnie z tym zadaniem.
  • Odpowiedz