Wpis z mikrobloga

Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na nocne zakupy bez tłoku i kolejek. Dziś w nocy spędziłem na zakupach chyba z pół godziny bo kupowałem dużo rzeczy w tym zgrzewkę wody, jogurty Zott, Coca-Colę, filety z kurczaka bo akurat z indyka nie było i dużo innych rzeczy. Pełny koszyk, podjeżdżam do pani przy lodówkach i mówię: "Przepraszam czy mógłbym zapłacić w normalnej kasie?" zero reakcji pani dalej grzebie w lodówce. Ponawiam pytanie, odpowiedź "A jak pan będzie płacił?" - jakby to miało jakieś znaczenie - "Jak kartą to ma pan kasy samoobsługowe." i cyk urywa kontakt i układa coś dalej.

Zostawiłem w #!$%@? ten cały koszyk i wyszedłem

Jakby jeszcze pani była uprzejma to bym się zastanowił co zrobić a tak to #!$%@?ę taką obsługę. Nigdy nie dawajcie sobą pomiatać. Kiedyś skarżyłem się na Lidl i nie wiem czy moje działania się przyczyniły do zmian na lepsze, ale Lidl obecnie komunikuje że "normalne kasy również są dla Państwa dostępne" i to jest wyjątkowo jakaś tam zmiana na plus, jak i to że ostatnio nie widzę naganiaczy do samoobsługowych - w Lidlu zawsze zwyczajnie odmawiałem płacenia w samoobsługowych to jeszcze w związku ze wspomnianym wpisem:

https://wykop.pl/wpis/61991829/

Ale Lidl się poprawił i w tym momencie poza samoobsługowymi "PARAGON CZYNI WOLNYM" kasami które dalej traktują ludzi jak złodziei - wygrywa polityką otwartych normalnych kas dla chętnych.

Rozumiem że można skorzystać z kasy samoobsługowej, jak ma się jedną czy dwie rzeczy. Jak nie ma bramek które karzą ci skanować paragon jak jakiemuś złodziejowi xD ale jak sklep odmawia sprzedaży dużych zakupów w normalnej kasie to należy coś z tym zrobić.

Właśnie wysyłam mail do zarządu Biedronki z dokładnym opisem sytuacji, jak odpowiedzą to zawołam plusujących. Miłego dnia.

#biedronka #lidl #polska #programowaniespoleczne #truestory #wpolscejakwlesie
MlCHAU - Mam w mieście sklep Biedronkę czynną prawie całą dobę, więc czasami jadę na ...

źródło: a-pr

Pobierz
  • 214
@MlCHAU: ja przestałem kupować w lidlu po ostatniej akcji - wchodzę w szczycie 30C upału, ogromny lidl, a tam zero napojów w lodówkach ;) jedynie nabiał. żenujące cebulenie na koszcie prądu
Ja na samoobsługowej raz miałem tak że, zeskanowałem, zapłaciłem, już mi nawet potwierdzenie z banku przyszło, a ta kasa mi każe czekać na obsługę bo się papier w kasie skończył i paragonu nie mogło wydrukować xD wziąłem wszystko i wyszedłem przez zwykłą kase
@kantek007: co robi wykopek narzekający na brak uprzejmości ze strony pracownicy? Zostawia jej koszyk zakupów, dokładając jej roboty. Oczywiście przy okazji asertywność lvl over 9000, bo nie wyjaśni pani, że ma dużo zakupów i dlatego wolałby tradycyjną kasę, no pogada z drugą osobą, bo dla niego to kolejny biorobot, który nie wykonał skryptu, w sposób, jak by sobie życzył, więc zostawia koszyk wychodzi i przelewa żale na ekran komputera xD
@kantek007: co robi wykopek narzekający na brak uprzejmości ze strony pracownicy? Zostawia jej koszyk zakupów, dokładając jej roboty. Oczywiście przy okazji asertywność lvl over 9000, bo nie wyjaśni pani, że ma dużo zakupów i dlatego wolałby tradycyjną kasę, no pogada z drugą osobą, bo dla niego to kolejny biorobot, który nie wykonał skryptu, w sposób, jak by sobie życzył, więc zostawia koszyk wychodzi i przelewa żale na ekran komputera xD


@
@MlCHAU: 100% racja miras, #!$%@? mnie tez jak stojąc w kolejce z całym koszykiem #!$%@? zakupami, wychyla się jakaś Pani kasjerka i krzyczy

zapraszam do samoobsługowych


Dziękuje, postoje, - raz ze zakupów mam dużo a dwa ze i tak muszę czekać na skanowanie alko. Powinni wręcz zakazać korzystania z samoobsługowych jeśli masz powyżej 10 produktow ¯\(ツ)/¯
@MlCHAU: wszyscy co się tutaj srają do opa chyba nigdy nie używali kasy samoobsługowej w biedronce XD Powodzenia ze skasowaniem kilku rzeczy, nieraz już miałem sytuację robiąc dosłownie tycie zakupy, że z kilkoma rzeczami pod rząd był jakiś problem przy tych #!$%@? kasach i czekanie na pracownika razem z kasowaniem, czekaniem na paragon i wertowaniem towaru, bo kasie się waga nie zgadzała zajmowało dwa razy dłużej niż zajęło by to w
@Werdna tak #!$%@?, jestem "niewolnikiem" bo rozumiem procedurę i sens weryfikacji płatności po skorzystaniu z kas samoobsługowych, wszystkie umowy nawiązujesz na słowo i wszystkim wierzysz na słowo? Nigdy od nikogo nie wymagałeś potwierdzenia płatności?
@MlCHAU: generalnie uważam samo istnienie kas samoobsługowych za dobrodziejstwo i zazwyczaj z nich korzystam, ale to powinno być dobrowolne, a nie, że kasjerzy zapędzają ludzi do nich jak bydło i mają wywalone xD w Lidlu faktycznie swego czasu to była plaga, a jeszcze zanim wprowadzili możliwość płatności gotówką w kasach samoobsługowych, to człowiek z gotówką stojąc w kolejce do zwykłej kasy czuł się jak przestępca. Tylko w Lidlu przynajmniej zazwyczaj ktoś