Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CherenkowP: tak używają botów do moderacji sami o tym gdzieś pisali w jakiejś wizytówce firmy czy czymś takim, nie pamietam gdzie ale było to podkreślone jako nowoczesne rozwiązanie i atut firmy
  • Odpowiedz
  • 0
@H_Kloss: No to tym bardziej informacja o działaniu systemu odwołań byłaby na miejscui bo teraz to wygląda jakby było poczekaj random i skopiuj to samo co w uzasadnieniu xD
Dlaczego więc wykop nie informuje szeroko - jeden kolega zwrócił uwagę, żeby używać słowa pajac. Z ciekawości zgłosiłem jego 3 wpisy, 1 zawierał wpis ze slownika - osobiście bana bym nie dał - spadł.
2. był atakiem bezposrednim vel "do budy pajacu"
  • Odpowiedz
  • 0
@000loki: A widzisz inne wyjście? Bo min próba zabicia w sumie jedynego portalu który stanowi jakąkolwiek siłę polityczną przed wyborami hmmm. pożądana. Kleję to bo to serio jedyne co przychodzi mi do głowy i szczerze nie chciałbym żeby tak było.
  • Odpowiedz
@CherenkowP jak dla mnie to zbyt duże szachy by tu musiał Pis robic. Nie podejrzewałbym ich o to :d moim zdaniem mają tu po prostu burdel, którego nie ma komu ogarnąć i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@000loki: A znasz jakiś inny portal w necie który by szkodził pisowi tak mocno? Tonący brzytwy się chwyta. Tajemnicą biznesów ze spółami skarbu jest marketing. Tam możesz rzucić każde pieniądze, bo zakres usługi reguluje się pod *koszta* Jaki powiedz mi orlen ma cel w reklamowaniu się tutaj, skoro i tak wszyscy go hejtują. Ale wiesz, faktura za reklame jest, są wpisy, wszystko jest czyste. I żeby nie było, nie mówię, że
  • Odpowiedz
  • 0
@H_Kloss: no to zrobili. Ja zacząłem się żreć bo poszło o wyrażenie w deseń (oczywiście nie mam dalej tego wpisu) - "wczoraj banda kr.. osób ze wrodzonym zespołem niedoboru jodu broniła bandyty drogowego" - chciałem tylko, żeby wskazali kogo tym obraziłem. Zresztą to nawet i medycznie się broni bo jeśli ktoś uważa, że ktoś kto leci przez miasto 140 nie jest bandytom drogowym może mieć faktycznie jednostkę chorobową opisaną pod kodem
  • Odpowiedz
  • 0
@H_Kloss: @000loki I już gwoli pełni spisku. Napisałem tam coś czego się za bardzo nie mówi. Oni wszyscy byli w knp, działali, bronili króla. Zwróciłem uwagę na to, że to może być nasz kolega - w koncu kto z korwinistów w takim '15 na wykopie nie siedział i żeby zaniast szczuć zastanowili się sekundę nad życiem.
Nawet ich/jego dosyć bliski znajomy ma tu konto - to już anegdotyka i szukanie na
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop: dzisiaj ktoś mi szepnął, że proceder wypisywania starego wykopu do moderacji dalej działa, jeśli to prawda to czego po prostu nie #!$%@? tej patologii i nie będziecie kolejkować ważności zgłoszeń reputacją użytkowników, np. po rankingu. Ahh te podwójne standardy...
  • Odpowiedz