Wpis z mikrobloga

Fajnie jest nazwać kogoś incelem, przegrywem bo nie potrafi znaleźć dziewczyny. Jeszcze fajniej jakby te osoby napisały jak wejść w związek w przypadku gdy fizycznie w Polsce jest mniej kobiet, niż mężczyzn, ale aktualne mass media jeszcze dowalają piękne laurki.

Ale potem te same osoby cisną z konfederacji i ich krzyków, że podatki są be nie pokazując żadnego realnego planu na gospodarkę bez podatków.

#poznan #blackpill #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
@kk_ll: Ludzie to hipokryci, którzy chcą się poczuć lepiej cudzym kosztem. Nie oczekuj od nich logicznego myślenia w kategoriach społecznych i demograficznych, ani zrozumienia swojej sytuacji.
btw. oglądam regularnie filmiki z Azji. Tam w komentarzach cały czas jest ciśnięcie z kategorii "co za przegryw, musiał do innego kraju jechać żeby sobie partnerkę znaleźć" Oczywiście im gość brzydszy tym więcej jest takich komentarzy na jego temat ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@kk_ll: Ja już i tak straciłem wszelką nadzieję. Może chociaż zrobie tyle kasy by kupić nowego, czyli 6 letniego mercedesa i zestaw komputerowy by sobie w spokoju gnić w czterech ścianach w oczekiwaniu na objęcia śmierci. W końcu co mi pozostało? Baby za ręke nigdy nawet nie trzymałem i trzymał nie będę, dla normictwa jestem zjebem, plus za stary aby robić nowe znajomości.
  • Odpowiedz
fizycznie w Polsce jest mniej kobiet, niż mężczyzn


@kk_ll: Dla mnie to jest absurd, że są ludzie, którzy nieironicznie potrafią cieszyć się, jak urodzi im się dziecko płci męskiej, w ogóle nie pomyślą, że ich synek ma kilkadziesiąt procent szans na zostanie incelem w przyszłości. Żeby znacząco zmniejszyć problem incelstwa, to by musiało być chyba ze 150 kobiet na 100 mężczyzn (bo hipergamia i większe skłonności homoseksualne kobiet)
  • Odpowiedz