Wpis z mikrobloga

Hej anony, możecie mnie kojarzyć z różnorakich wpisów, od trollowania #neuropa albo #4konserwy po totalnie #przegryw wpisy czy pytania, gdzie uzyskać skany komiksów #marvel czy #dc po polsku, ale dzisiaj nie o tym. Jak wiecie, już od około dwóch miesięcy mieszkam sam, gdyż z uwagi na to, iż jako osoba z niepełnosprawnością nie mogłem znaleźć pracy mieszkając w małym powiecie, który nie przekracza 20 tysięcy mieszkańców zostałem wyrzucony z domu i tu zaczynają się schody, gdyż po przeprowadzce do Poznania moje życie zostało ostro, że tak to ujmę, zweryfikowane. Od samego początku poszukuję pracy, jednak z uwagi na moją niepełnosprawność na tle zdrowia psychicznego (symbol 05-R) nie jestem w stanie niczego znaleźć, gdyż w świetle prawa nie mogę wykonywać godzin nocnych (21:00 - 07:00), w czego efekcie odpowiada wiele ofert, w tym w firmach ochroniarskich. Mimo współpracy z Fundacją Aktywizacja szanse na zatrudnienie wydają się w moim wypadku naprawdę niskie, a jedyne środki, jakie posiadam to 215 złotych i 84 grosze na miesiąc, które dostaję z tytułu zasiłku pielęgnacyjnego, gdyż renty socjalnej odmówiono mi, gdyż według komisji z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jestem osobą zdolną do pracy. W efekcie tego zadłużyłem już świeżo wynajęte mieszkanie na kwotę ok. 3600 zł, a pieniądze na życie muszę pozyskiwać od znajomych. Złożyłem wnioski na jakąkolwiek pomoc z ośrodka pomocy społecznej, jednak to trwa naprawdę długo i do teraz nie dostałem na ten temat żadnej informacji.
https://pomagam.pl/tpfnb9
Będę wdzięczny za pomoc i postaram się dać jakieś papieskie błogosławieństwo
#przegryw #pomagamy #pomagajzwykopem #wykopefekt ##!$%@? #depresja #bekazlewactwa #bekazprawakow #wykop
  • 4