Wpis z mikrobloga

@GrimesZbrodniarz: tak, samobójstwo to domena płatków śniegu skupionych wyłącznie na sobie i swoich emocjach. Jeśli oni mają w dupie innych (rodzinę, pasażerów pociągu, świadków itp) to nie zasługują na żadne współczucie a memy są akceptowalnym poziomem ostracyzmu
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Nie wiem skąd w niektórych tyle jadu w stosunku do samobójców, to jakieś negowanie własnych emocji bo przecież zawsze może to spotkać kogoś bliskiego, a może jakaś forma zawiści w stylu "ja dalej żyję i znoszę nieprzyjemności więc ty też musisz" albo gość serio uważa się za jakiegoś lepszego bo nie zrobił magika ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kukold:

samobójstwo to domena płatków śniegu skupionych wyłącznie na sobie i swoich emocjach. Jeśli oni mają w dupie innych (rodzinę, pasażerów pociągu, świadków itp) to nie zasługują na żadne współczucie


Jeśli nie chcesz jeść gówna i nie myślisz o uczuciach innych (rodziny, świadków, ludzi srających) to nie zasługujesz na żadne współczucie, bo przecież oni wszyscy jedzą gówno

Patrz jak łatwo pokazać absurd tego co napisałeś zmieniają życie na gówno.

Poza tym
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: Nie wszyscy pacjenci byli poddawani hipnozie. Ale on robił te badania w sposób naukowy, uważał bardzo żeby nie wpływać w żaden sposób w treść przekazywaną przez badanych. Możesz też sobie poszukać ludzi co pamiętają zanim się wcielili, jest kilka takich przypadków i oni opisują dokładnie to samo, Obenauci też tą samą historię powielają.
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz lol, ja tam lubię czarny humor, ale nawoływanie do piętnowania samobójców brzmi nie dość, że niesmacznie, to jeszcze jak pomysł jakiegoś nastolatka, któremu się wydaje, że pozjadał wszystkie rozumy, bo posiedział trochę na karaczanie.
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Dokładnie, ja też śmieje się często z tragedii no bo w sumie czemu nie życie to komediodramat, ale piętnowanie i pogarda w stosunku do ludzi którzy postanowili się wylogować to według mnie zwykłe barbarzyństwo
  • Odpowiedz
przecież do tego trzeba mieć cholernie silną psychikę i mocne postanowien


@GrimesZbrodniarz: ale to jest twoj oglad na sprawe i twoje podejscie do tematu.
Dla mnie samobojca to tchorz, to ktos kto ucieka od wszystkiego doslownie, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Osobiscie uwazam, ze nie trzeba miec jaj, silnej psychiki (bo to jednak troche oxymoron, skoro wiekszosc samobojcow boryka sie z problemami psychicznymi) itp by zdecydowac sie na ten ostateczny krok.
Uwazam,
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: Kolego, ale jak już mnie cytujesz i wrzucasz, to fajnie jakbyś przynajmniej mnie oznaczył.

Tak, mam takie poglądy jak już wspomniałem że gardzę osobami które się poddały i popełniły samobójstwo, chyba mam prawo do własnego zdania i tak bawi mnie czarny humor, memy z papieżem i wiele wiele innych form humoru.
  • Odpowiedz