Wpis z mikrobloga

Od kiedy Bosak wywlókł na wierzch ukrywanie polskiej policji danych o przestępstwach dokonywanych przez cudzoziemców, nagle te dane się znalazły.
Wielu jednak skupiło się na tym, że najwięcej przestępstw popełnili Ukraińcy. Co w zasadzie nie powinno nikogo szokować, biorąc pod uwagę fakt, że według różnych źródeł jest ich u nas blisko 3 milionów.
Ale naprawdę nikt ni zauważył absolutnie jeżącego włosy na głowę faktu, że mniejszość licząca 10-20 tys. osób jest odpowiedzialna za prawie tysiąc przestępstw( a to dopiero pierwsze półrocze)?
Praktycznie co dziesiąty Gruzin jest u nas podejrzany o popełnienie przestępstwa.

#konfederacja #polityka #imigranci #ukraina #polska #gruzja
dom_perignon - Od kiedy Bosak wywlókł na wierzch ukrywanie polskiej policji danych o ...

źródło: ukrain5

Pobierz
  • 22
@dom_perignon: jeśli w kolejnych miesiącach statystyki będą się kształtować podobnie, to znaczy, że do końca roku będzie podejrzanych o przestępstwa ok. 5300 obywateli Ukrainy. W 2021 roku (nie mam nowszych danych) w Polsce było podejrzanych łącznie ok. 580 tys. osób. Znaczy to, że społeczność, stanowiąca ok. 7% populacji popełnia przestępstwa ok. 7 razy mniej niż reszta.
Ale naprawdę nikt ni zauważył absolutnie jeżącego włosy na głowę faktu, że mniejszość licząca 10-20 tys. osób jest odpowiedzialna za prawie tysiąc przestępstw( a to dopiero pierwsze półrocze)?


@dom_perignon: Ja tam pisąłem o tym już od paru lat (zanim zaczeły to zauwązac media jak to jest ostatnio) , bo dane policji udawało sie znaleźc ( np. w jakiejs pracy na stronie uczelni itp plus miałem słowne źródło) i mi wyszło, ze
@szurszur: Narody kaukaskie maja strukturę klanową, co powoduje , że tworzą sobie państwo w państwie. Dobitnie to widać na przykładzie Rosji. Ja o tym pisałem już od dawna i przestrzegałem przed tym, by nie traktować nawet chrześcijan z tego regionu jako bliższych nam kulturowo.
@Smarek37: dla eurpejczyków to tylko kasa, zawsze można zarobić jej więcej a wasze życie jest warte tyle na ile sobie pozwoliliście , czyli my sobie oglądamy kontrofensywe a wy się gimnastykujecie ginąc. Przykre(dla was) ale skoro wam pasuje to ok.
Narody kaukaskie maja strukturę klanową, co powoduje , że tworzą sobie państwo w państwie. Dobitnie to widać na przykładzie Rosji. Ja o tym pisałem już od dawna i przestrzegałem przed tym, by nie traktować nawet chrześcijan z tego regionu jako bliższych nam kulturowo.


@dom_perignon: Na to wyglada. Pamietam parę przypadków, że nawet jak był Ukrianiec złapany za napad na Kantor to razem z nim złapali tez Gruzina. Ukriancy nawet prostytucji Ukrianek
@dom_perignon to jest jakiś absurd na skalę światową jak w ogóle można wydawać wizy tak przestępczej nacji. Absurd, totalny absurd. W dodatku jest ich tak mało że wykopanie wszystkich miałoby zerowy wpływ na kraj za to negatywny wpływ jaki powodują jest ogromny. Gdybyśmy tylko mieli normalny rząd...