Wpis z mikrobloga

skoro kijów na prawdę miał byc zajęty w 3 dni to jakim cudem nieprzygotowane do dłuższej wojny ruskie tak długo sobie radzą ? ruscy są upośledzeni ale ta wschodnia propaganda sukcesu jest dla europejczyków śmieszna #ukraina
  • 37
  • Odpowiedz
@usaoverkacapy: zaraz zaraz - co robią ? Radzą sobie ? xD Przecież ruscy uważają się za supermocarstwo atomowe równe USA i Chinom, a ty piszesz - "radzą sobie" w wojnie z drugim najbiedniejszym krajem europy ? xD oj zielonko. Bedziesz tak obrażał rasije to cie oficer prowadzący spaletyzuje i wysle do mobilnego krematorium xD
  • Odpowiedz
nom, a ty piszesz - "radzą sobie" w wojnie z drugim najbiedniejszym krajem europy ? xD oj zielonko. Bedziesz tak obrażał rasije to cie oficer prowadzący spaletyzuje i wysle do mobilnego krematorium xD


@WiesniakzPowolania: a ty jutro wstaniesz,staniesz za kasą w biedronce i będziesz mówić ze sztuczym uśmiechem dzień dobry Polakom. Nie wyzywaj mnie więcej od ruskiego.
  • Odpowiedz
  • 0
@usaoverkacapy ja bym to widział tak, że w tempie blitzkriegu dało się to zrobić przez zaskoczenie i uprzednie odpowiednie przygotowanie - strzelaniny w Kijowie były już pierwszego czy drugiego dnia (pamiętny filmik z gruzowania kacapa wyskakującego z ciężarówki na jakimś osiedlu). Część sił była na miejscu jeszcze przed rozpoczęciem inwazji.
Ale ruskie jak to ruskie, jedna próba i jak się nie uda to dupa i zero dalszego przygotowania. No i teraz siedzą
  • Odpowiedz
@usaoverkacapy: Prawdopodobnie liczyli na ucieczkę prezydenta i wsadzenie swojego pionka na miejsce. Gdzieś czytałem też, że gdyby vipy rządowe zadziałały w 100% zgodnie z procedurami to dowództwo byłoby mocno przetrzebione bo ich punkt zbiórki był w miejscu gdzie orki zrobiły ostre gruzowanie.
Co do "radzenia sobie" - przy zasobach i aspiracjach Rosji to jest wręcz żenujące z ich perspektywy, że nie podbili Ukrainy w ciągu tych kilku pierwszych tygodni zanim Ukraińcy
  • Odpowiedz