Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Czytam te wysrywy inceli co to jadą bogu ducha winną kobietę, która znalazła się w środku dramatu, i która jako jedyna przeżyła, i nie dowierzam. Jakim głupkiem trzeba być, aby jeszcze hejtować zbiórkę na rzecz dziewczyny, której się świat zawalił? Ktoś chciał zbiórkę to zorganizował. Chcecie to zorganizujcie dla rodziny ofiary.

Ten portal schodzi na psy.
#poznan #zbiorka #afera #strzelanina #pomagajzwykopem
  • 17
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: proszę cię, oczekujesz empatii do kobiet wśród mizoginów z wykopu?
pamiętaj kobiety są be, i tylko istnieją po to żeby wykorzystywać biednych facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: Faceci pokazują kobietom tyle empatii ile sami od nich utrzymują, nie spodziewaj się niewiadomo czego, dzisiaj jest wojna pomiędzy kobietami i mężczyznami która jest nakręcana przez media oraz polityków, a wy się wykłócajcie kto ma gorzej
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: Te "incele" ze kilka lat będą stanowiły poważny problem właśnie przez to, że nikt nie próbuje tego zrozumieć i starać się tego rozwiązać, na radykalizujących się facetów znaleźliście metodę, która polega na ciśnięciu po nich i pozwoleniu im radykalizować się jeszcze bardziej, to się w przyszłości dobrze nie skończy, bo tych ludzi jest coraz więcej i zaczyna odklejać ich tak, że robią się niebezpieczni, jednym z takich ludzi był zabójca
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: gowno prawda, Ci ludzie nic nie zrobią, jakbyś ich spotkał na ulicy to by bali się w oczy spojrzeć, a mieliby być niebezpieczni, śmiechu warte. Bardziej bym obstawiał fale samobojst w przyszłości wśród ludzi o których piszesz. Zabójca z Poznania nie był incelem ani przegrywem, był „normalnym” gościem, dostał nawet pozwolenie na broń i miał dziewczynę, tego przegrywus nigdy nie osiągnie bo umie tylko się użalać.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@duzeelobenc:

gowno prawda, Ci ludzie nic nie zrobią


Może nie zrobią takiej rozpierduchy, o której cała Polska będzie mędrkowała. Ale pójdą na wybory i ci wybiorą rząd, że ty czy tobie podobni jak @Janusz_Lubikwasa się posracie z bezsilności, odbiorą wam smak życia, jeśli jesteście w PL. I znowu będą komentarze jak w 2015 i 2019, biadolące na wyborców czy deklarujące wyjazd na oświecony Zachód.

(...) „normalnym” gościem, dostał nawet pozwolenie na
  • Odpowiedz
@spiegelglas: Ty mówisz o prawie i rządzie i to prawda, że mogą wybrać rząd, który Polakom będzie doskwierał, mnie mało to interesuje bo urodziłem się w uk i nie zamierzam wracać. Pisałem tylko o tym, że nie zrobią oni żadnej masakry jak gostek u góry sugerował.
  • Odpowiedz
@spiegelglas: dla mnie nie mogą i nie zrobią. Zależy też od definicji przegrywa, Ty mówisz, że są tacy mające wszystko oprócz wyglądu i baby, a według użytkowników tagu przegryw napisali by Ci, że jak masz dobrą pracę i pieniądze a nie #!$%@? w kołchozie to już jestes oski a nie przegryw. Frustraci byli zawsze i będą. Według mnie prawdziwe przegrywy, incele nic nie zrobią a jedynie umrą w piwnicy lub samobój.
  • Odpowiedz
@docent_Teofil_Fiutt: „Problemem dzisiejszych czasów jest fakt, że incelizm zaczyna dotykać normalnych ludzi, którzy nie wpisują się we współczesne standardy dotyczące wyglądu.„

To też słuszna uwaga, osoba, która była by normalna jeszcze 5 lat temu dzisiaj jest zwyczajnie brzydka, nieatrakcyjna i nie wpisuje się już w dzisiejsze standardy.
  • Odpowiedz
idź na tag przegryw i to napisz, zwyzywają Cię od oskarkow, jeśli tak ktoś ma to nie jest przegrywem, incelem


@duzeelobenc: fakt, chociaż zdarzało mi się przeglądać tag i część osób, która się tam wypowiadała ma niezłą pracę, mieszkanie, auto,a ich jedynym problemem jest brak relacji z kobietami. Problem jest też w nazewnictwie. Słowo "incel" nie do końca przyjęło się w naszym kraju, a za jego odpowiednik uznawany jest "przegryw", który
  • Odpowiedz