Wpis z mikrobloga

Koniec afery #poznan, Julia i LOLa – zachowali sie tak jak powinni czyli zakonczyli zbiorke I przeznaczyli nadwyżkę dla rodziny ofiary. I co, Głupio wam teraz wykopki?

Mam nadzieje, ze dla wszystkich oczywiste jest, ze to po prostu damage control. Najpierw pod wpływem hejtu na wykopie, FB i twitterze organizator usunął ten dopisek na pomagam “EDIT: Kwota będzie zwiększana wraz z dynamika zbiorki”. Po czym zatrzymali sie przy 30k I przestali podwyższać kwote. Następnie, Julia pomimo wcześniejszych wiadomości z organizatorem, o tym, ze zbiórka jest “tylko dla niej” łaskawie postanowiła przeznaczyć część uzbieranej sumy dla rodziny Kordiana. Dodatkowo po pytaniach o transparentność zbiorki dziewczyny z LOLa skomentowały, ze było by nie na miejscu kontrolować wydatki na terapie. Myślę, ze nie na miejscu było pisać z ta dziewczyna kilkanaście godzin bo smierci Kordiana o pieniądzach na terapie. Jestem pewien, ze to zwiększyło juz I tak wielki szum przy tej tragedii, i jeszcze bardziej utrudnilo przeżywanie żałoby bliskim ofiar (mordercy I zabitego).

Niestety nie udało sie zebrać planowanych setek tysięcy I trzeba było zakończyć ta żenadę. Wszystko by sie udalo gdyby nie te wredne przegrywy I incele. Jeżeli ktokolwiek myśli, ze gdyby nie hejt, który sie w związku z tym pojawił ta historia zakończyła by sie tak samo to przykro mi ale sie myli. Na ta chwile to koniec afery poznanskiej ale czy na pewno? Zobaczymy, nie zdziwię sie gdy za pare miesięcy zobaczymy Julie lub kobiety z LOLa czyli ludzi o watpliwej moralnosci w telewizji snadaniowej opowiadajacych o hejcie jaki zgotowaly im przegrywy z wykopu.

#poznan #p0lka
MurLand - Koniec afery #poznan, Julia i LOLa – zachowali sie tak jak powinni czyli za...

źródło: 1000006659

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
eżeli ktokolwiek myśli, ze gdyby nie hejt, który sie w związku z tym pojawił ta historia zakończyła by sie tak samo to przykro mi ale sie myli.


@MurLand: xD

Wszyscy narzekają wykopków, a to tylko dzięki wykopkom rodzina ofiary cokolwiek z tej zbiórki dostanie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@tindeRoman: xD

Zobaczymy, nie zdziwię sie gdy za pare miesięcy zobaczymy Julie lub kobiety z LOLa czyli ludzi
  • Odpowiedz
@MurLand: ciekawe czy tak samo by sie stało gdyby nie wybiło szambo? Magicznie sprawa sie rozwiazuje niczym odrzucane gwaracnje ponzainteresowaniu dużej części społeczności i ternetowej ...
  • Odpowiedz
@MurLand: Ofiarą jest jedynie zamordowany, przy czym jemu pieniądze już się nie przydadzą, więc realnie poszkodowana jest wyłącznie jego najbliższa rodzina, a Julka niech sobie idzie do psychiatry na NFZ.
  • Odpowiedz
@MurLand kwi kwi to wszystko przez tych wscibskich inceli i przegrywow kwi kwi jestem beciakiem i bede wyzywal wykopkow moze moja pani zechce na mnie chociaz spojrzec

usun konto zanim wiecej osob to zobaczy i sie nie upokarzaj n0rmiku
  • Odpowiedz
@MurLand: Ale beton, tak tak, to dzieki wam i wyzywaniu jej od szmat, rozpowszechnianiu fake newsow o zdradach, publikowaniu danych, wplaceniu 0 zlotych na zbiorke i bojkotowanie jej "bo nie wiadomo kto ile kasy wezmie" (tak jakby to przez te portale nie bylo weryfikowane w takich glosnych przypadkach xD) udalo sie w ogole zlotowke zebrac, znowu mozna sobie pogratulowac ze elita internetu z tagu przegryw zbawila swiat xD
  • Odpowiedz
@Antibambino: jestem z moim różowym narzeczeństwem od 2 lat, razem od jakichś 5. Mamy dom. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mnie #!$%@?ł na jej oczach, a z jakiejś ewentualnej zbiórki miałaby nic nie dostać. Zwłaszcza, że jeżeli mieli coś wspólnego, to raczej w tym wieku nie pisali żadnych testamentów i wszystko co miał przejdzie na jego rodzinę, bo małżeństwem nie byli.
  • Odpowiedz
Zwłaszcza, że jeżeli mieli coś wspólnego, to raczej w tym wieku nie pisali żadnych testamentów


@quercy: a ty byś pisał na testament na jakąś dziewczynę 20-letnią z którą jesteś ledwo od roku?

@MurLand presja ma sens. Ta cała Piątek -Pawłowska już się po portalach flexuje i wywiadów udziela. Doskonała reklama dla niej i tej jej kanapowej organizacji.
  • Odpowiedz
Morderca nie jest ofiarą. Ofiarą jest zamordowany i jego narzeczona.


@WielkiPowrut88: ale rodzina mordercy jak najbardziej są również ofiarami. Poczytaj jakie spustoszenie robi w głowach rodziny samobójstwo jej członka a co dopiero jeszcze jak przy okazji ktoś robi coś tak potwornego.
  • Odpowiedz