Wpis z mikrobloga

  • 137
@WielkiNos: Smutne w #!$%@?. No bo że się nie udało w małżeństwie, to zdarza się, ale żeby własnych dzieci się wypierać...przykre. #!$%@? mu w oba oka. Na "plus" to chyba tyle że młody ma 2 lata, pewnie nawet go nie zapamięta przy tych okolicznościach.
  • Odpowiedz
Na "plus" to chyba tyle że młody ma 2 lata, pewnie nawet go nie zapamięta przy tych okolicznościach.


@fizzly: nie zapamieta ale bedzie sie wychowywal bez ojca co juz pogarsza jego pozycje startowa w zyciu
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Najgorsze jest, że jak mam kontakt z organizacjami ojcowskimi - często piszą goście, że mimo decyzji sądu matki blokują im kontakt z dziećmi przez dłuższy czas, przeżywają to i widać desperację a tu pojawia się typ co olewa rodzinę i potem to rzutuje na obraz mężczyzn jako ogółu
  • Odpowiedz
żeby dla poruchania tzipy porzucić własnych synów


@WielkiNos: to ja odpowiem pytwniem na pytanie:

Co trzeba miec z glowa, zeby zwiazac sie z facetem i zrobic z nim 2 dzieci, ktory ewidetnie niee dorosl do roli ojca czy meza.

Ja rozumiem motyle w brzuchu, rozumiem tego jedynego i cala reszte. No ale bardzo bardzo watpie, zeby chlop pod wplywem kochanki i rozwodu odmienil sie o 540 stopni. Przeciez bedac razem i
  • Odpowiedz
  • 13
@PurpleHaze ale kobieta się o nim wypowiada bardzo pozytywnie. Mówi, że był super ojcem i dzieci go uwielbiały. Motyw z kochanką jakby w ogóle jej nie obchodził i to, że ją porzucił. Dzieci bardzo człowieka zmieniają, owszem nawet o 540 stopni, więc ja jak najbardziej wierzę, że chłop może na początku się przykladał, ale potem stwierdził, że to jednak nie dla niego i jeszcze by sobie poszalał.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: #!$%@?, rozwód rozwodem, ale zawsze dzieci żal. Sam mam małego syna, z którym spędzam mnóstwo czasu, nie wyobrazam sobie takiej patologii w życiu jaka jest na tych grupkach
  • Odpowiedz
  • 22
@WielkiNos jak dla mnie ktoś kto zostawia dzieci bo znalazł lepszą szparę powinien tracić miano człowieka i powinien być traktowany gorzej od psa, powinien to mieć wpisane w dowodzie i być #!$%@? publicznie przy każdej okazji.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze

musial byc rownie #!$%@? zanim pojawila sie kochanka


no właśnie nie musiał, często tak jest jak mówisz ale sama znam takie exmałżeństwo, chłop do rany przyłóż, para z tych, które bez problemu wyobrażasz sobie pomarszczonych jak rodzyny, siedzących za rączkę w sanatoryjnym ogródku. Z żoną na szkołę rodzenia, szukanie najlepszych żłobków, przedszkola, angażowanie się w wychowanie, kursy chustowania i wychowywania w bliskości, aktywny udział w organizowaniu dzieciakowi życia, druga ciąża i
  • Odpowiedz
Ludzie tworza zwiazki, kompletnie od czapy i z kompletnie niegodnymi tego ludzmi, a potem sa w szoku, ze wyszlo #!$%@? jak zwykle.


@PurpleHaze: Masz 13 lat, że myślisz, że wszyscy mają szansę znaleźć sobie perfekcyjnego partnera? Typie, bierze się to co jest aktualnie najlepszego do wyboru - bo inaczej to kończysz jak te wielkomiejskie bezdzietne stare panny, które przez naście lat szukały idealnego księcia.

Jak zwykle znajdzie się jakiś wykopek, który
  • Odpowiedz
  • 0
Jaka głupia by nie była, to i tak nic nie zdejmuje ciężaru winy z gościa, który wysrał się na własną żonę i dzieci.


@cichy-spokojny-grzeczny na żonę mógł i ona jak widać w ogóle nie ma o to pretensji i się na tym nie skupia. Ale dzieci tak porzucić jest niewybaczalne. Powinna nagrywać mu filmy jak to dziecko siedzi codziennie pod drzwiami i płacze za nim i mu wysyłać.
  • Odpowiedz