Wpis z mikrobloga

Przede wszystkim chciałbym powitać wszystkich jako świeżo upieczony motocyklista, mimo, że egzamin zdany wczoraj i jeździć jeszcze bez plastiku nie mogę to zaczynam rozglądać się za pierwszą maszyną, najbardziej interesują mnie cruisery a konkretnie model Virago 535, jednak mam wątpliwości co do rozmiaru tego motocykla, mam 1,90 wzrostu i obawiam się o pozycję za kierownicą. Czy może ktoś coś podpowiedzieć? Mój budżet wynosi około 10 tysięcy i mimo, że jak wcześniej wspomniałem najbardziej podobają mi się cruisery to nie zamykam się totalnie na jakiegoś sensownego nakeda czy turystyka jeżeli zajdzie taka potrzeba. Z góry dziękuję za wszelkie propozycje i rady :)
#motocykle
  • 12
  • Odpowiedz
@rawison: virago 535 to fajny motocykl ale jest malutki. Nie narzekałem jakoś bardzo przy 183cm ale i wizualnie i faktycznie jest mały. Bardzo miło go wspominam xd
  • Odpowiedz
@rawison Suzuki GSX600/750F, pierwsza generacja V-Stroma i Honda CBF 600 PC38. Chociaż powiem Ci że z tym budżetem to będzie ciężko i jedynie GS XF, lub na przykład Yamaha XJ600 Division od 1998r. Pamiętaj, że zakup to nie wszystko. Jeszcze serwis + na przykład gadżety w stylu gmole, czy kufer i sakwy, gniazdo USB i takie tam..
  • Odpowiedz
egzamin zdany wczoraj i jeździć jeszcze bez plastiku nie mogę


@rawison: Po pierwsze gratuluję.
Ale zawsze mnie drażniło w tym postkomunistycznym kraju, że masz prawo jazdy ale bez kwitka nie możesz jeździć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jofiel: Od Sierpnia chyba, będzie można na tymczasowym jeździć w mObywatel.

@rawison Yamaha Diversion. Autokorekta #!$%@? głupoty.

Myślę, że Bandit 650 z owiewkami byłby fajną propozycją. Poznałem kilka osób, co miały "cruisera" i nikt nie żałuje pozbycia się. Ani to fajnie się nie prowadzi, ani nie skręca, ani nie hamuje. Weź sobie coś, na czym będziesz czerpał przyjemność z dalszych wypadów, jak Cię najdzie, zamiast się zrazić od początku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zielony34 dzięki za propozycję popatrzę na aukcjach co jest w pobliżu żeby się chociaż przymierzyć do różnych maszyn. Prawdę mówiąc cruisery/choppery popchnęły mnie do zrobienia A, mimo, że nigdy nimi nie jeździłem, podoba mi się jednak ta charakterystyczna praca silnika i sam wygląd. Myślałem, że nic innego mi się nie spodoba, jednak nakedy również przypadły mi do gustu ze względu na to, że miałem okazję jeździć Yamahą MT 07 na kursie, i
  • Odpowiedz